Tak urządził się Robert Janowski na Ursynowie. Ogromny ogród i elegancka kuchnia

Robert Janowski zasłynął w teleturnieju "Jaka to melodia?". Prowadzący muzycznego show obecnie jest jurorem w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Jak mieszka? Prezenter postawił na klasyczny wystrój wnętrz.

Robert Janowski był związany z programem "Jaka to melodia?" przez ponad 20 lat. Zyskał sympatię wielu widzów. Obecnie fani mogą go oglądać w roli jurora w show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jego kariera miała jednak wyglądać inaczej. Piosenkarz planował zostać weterynarzem. Jest absolwentem studiów na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jak się jednak okazało, to branża rozrywkowa była jego drogą. Janowski wielokrotnie podkreślał, jak ważna jest dla niego rodzina. Z żoną Moniką mieszka w przytulnym domu na Ursynowie.

Zobacz wideo Janowski udziela wywiadu, nagle pojawia się nieumalowana Sykut-Jeżyna. „W drodze do ubikacji" Wybierz serwis

Jak mieszka Robert Janowski? Zaglądamy do wnętrza jego domu

Janowski związał swoje życie z radiem, muzyką i telewizją. Ciekawe jest również jego życie miłosne. Pierwszą żoną prezentera była Katarzyna Kalicińska-Goczał, z którą ma syna Makarego. Jego kolejna partnerka to Katarzyna Dalińska, z którą doczekał się dwóch córek: Anieli i Toli. Obecnie jest związany ze swoją trzecią żoną, Moniką Janowską. Para wzięła ślub w 2013 roku. Janowscy mieszkają razem na warszawskim Ursynowie. Niekiedy publikują zdjęcia na swoich profilach na Instagramie, na których widać fragmenty ich posiadłości.

Robert JanowskiRobert Janowski fot. https://www.instagram.com/jan.owski/

Rodzina Janowskich może się pochwalić ogromnym ogrodem. Jakiś czas temu wstawili zdjęcie, na którym widać, że lubią spędzać czas na zewnątrz. Obok domu mają dużo drzew, krzewów i dużo miejsca do grillowania. Organizacja spotkań towarzyskich w takich warunkach musi być przyjemnością.

Robert JanowskiRobert Janowski fot. https://www.instagram.com/jan.owski/

Co jakiś czas Robert Janowski pokazuje wnętrza domu. W salonie postawił na klasyczne, drewniane podłogi i akcenty z połączeniem czerni i szarości. Całość idealnie się ze sobą komponuje. Nie brakuje również dodatków w postaci metalowych lamp i ozdób.

Monika JanowskaMonika Janowska fot. https://www.instagram.com/jan.owski/

Robert Janowski z żoną jest fanem klasycznym rozwiązań. W kuchni para postawiła na białe meble i ściany. Jednolity kolor postanowili przełamać czarnym, marmurowym blatem i naczyniami w tym samym kolorze. Prezentuje się to bardzo elegancko.

 

ZOBACZ TEŻ: Pożegnali się z TVP w cieniu skandalu. Janowski dowiedział się z mediów, Piaseczny krzyczał "je*ać PiS"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.