Wzruszony Mateusz Gessler świętował 18. urodziny syna i pokazał rodzinne kadry. To rzadkość

Mateusz Gessler chętnie występuje w programach telewizyjnych, ale życie prywatne stara się trzymać z dala od mediów. Restaurator i prowadzący "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" opublikował emocjonalny wpis na Instagramie, a wszystko z okazji 18. urodzin syna. Podobny do znanego ojca?

Mateusz Gessler jakiś czas temu zrezygnował ze współpracy z TVN, gdzie był jednym z prowadzących i jurorów "MasterChef Junior". Restaurator przeszedł do Polsatu, gdzie prowadzi "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Na co dzień Gessler stroni od medialnego zgiełku. Niewiele wiadomo też na temat jego związku z Edytą Gessler. Małżonkowie doczekali się syna Franciszka. Mateusz Gessler z dumą poinformował na Instagramie, że jego latorośl osiągnęła już pełnoletność. Przy okazji opublikował prywatne kadry z synem i żoną. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dzieci tych gwiazd nie poszły w ślady rodziców. Córka Żaków jest lekarzem, a czym zajmuje się pociecha Foremniak? Zaskoczenie!

Zobacz wideo Dzieci gwiazd na Instagramie. Urocze zdjęcia i filmiki

Mateusz Gessler pokazał żonę i syna. Miał ku temu ważny powód. "Jesteś szczęściem naszego życia"

Mateusz Gessler jest właścicielem kilku restauracji w Polsce i prowadzi program kulinarny na Polsacie, ale jego rodzina żyje z dala od mediów. Restaurator sprawił fanom niemałą niespodziankę. Opublikował kilka rodzinnych kadrów, na których widać jego żonę Edytę i syna Franciszka. Gessler ujawnił, że jego pociecha jest już dorosła. Franek przewyższa już wzrostem ojca, a w niego ma gęste blond włosy. Żona Gesslera nie zdecydowała się na to, by pokazać całą twarz. Prowadzi profil na Instagramie, ale publikuje głównie zdjęcia krajobrazów i kadry z podróży. 

Synku, 18 lat temu się urodziłeś i jesteś szczęściem naszego życia. Witaj w dorosłości, bądź szczęśliwy i zawsze pamiętaj, że jesteśmy u twojego boku - napisał restaurator.
 

W komentarzach posypały się ciepłe słowa i życzenia urodzinowe od fanów. 

Wszystkiego najlepszego dla Franka.
Ile? Niewiarygodne! Sto lat.
Wspaniałości dla syna - czytamy.

Franek także prowadzi profil na Instagramie. Wiadomo, że ma dziewczynę. 

 

Widzicie podobieństwo do sławnego ojca? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.