Wzruszony Mateusz Gessler świętował 18. urodziny syna i pokazał rodzinne kadry. To rzadkość

Mateusz Gessler chętnie występuje w programach telewizyjnych, ale życie prywatne stara się trzymać z dala od mediów. Restaurator i prowadzący "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" opublikował emocjonalny wpis na Instagramie, a wszystko z okazji 18. urodzin syna. Podobny do znanego ojca?

Mateusz Gessler jakiś czas temu zrezygnował ze współpracy z TVN, gdzie był jednym z prowadzących i jurorów "MasterChef Junior". Restaurator przeszedł do Polsatu, gdzie prowadzi "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Na co dzień Gessler stroni od medialnego zgiełku. Niewiele wiadomo też na temat jego związku z Edytą Gessler. Małżonkowie doczekali się syna Franciszka. Mateusz Gessler z dumą poinformował na Instagramie, że jego latorośl osiągnęła już pełnoletność. Przy okazji opublikował prywatne kadry z synem i żoną. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dzieci tych gwiazd nie poszły w ślady rodziców. Córka Żaków jest lekarzem, a czym zajmuje się pociecha Foremniak? Zaskoczenie!

Zobacz wideo Dzieci gwiazd na Instagramie. Urocze zdjęcia i filmiki

Mateusz Gessler pokazał żonę i syna. Miał ku temu ważny powód. "Jesteś szczęściem naszego życia"

Mateusz Gessler jest właścicielem kilku restauracji w Polsce i prowadzi program kulinarny na Polsacie, ale jego rodzina żyje z dala od mediów. Restaurator sprawił fanom niemałą niespodziankę. Opublikował kilka rodzinnych kadrów, na których widać jego żonę Edytę i syna Franciszka. Gessler ujawnił, że jego pociecha jest już dorosła. Franek przewyższa już wzrostem ojca, a w niego ma gęste blond włosy. Żona Gesslera nie zdecydowała się na to, by pokazać całą twarz. Prowadzi profil na Instagramie, ale publikuje głównie zdjęcia krajobrazów i kadry z podróży. 

Synku, 18 lat temu się urodziłeś i jesteś szczęściem naszego życia. Witaj w dorosłości, bądź szczęśliwy i zawsze pamiętaj, że jesteśmy u twojego boku - napisał restaurator.
 

W komentarzach posypały się ciepłe słowa i życzenia urodzinowe od fanów. 

Wszystkiego najlepszego dla Franka.
Ile? Niewiarygodne! Sto lat.
Wspaniałości dla syna - czytamy.

Thylane Blondeau miała zaledwie sześć lat, kiedy okrzyknięto ją 'najpiękniejszą dziewczynką świata'. "Najpiękniejsza dziewczynka świata" zaraz skończy 22 lata. Jak teraz wygląda?

Franek także prowadzi profil na Instagramie. Wiadomo, że ma dziewczynę. 

 

Widzicie podobieństwo do sławnego ojca? 

Więcej o: