Serialowa Ula z "M jak miłość" pozuje bez bielizny. Iga Krefft w odważnym ujęciu

Iga Kreft opublikowała serię zdjęć na Instagramie, na których pozuje bez biustonosza. Gwiazda znana z roli Uli w "M jak miłość" nie boi się odważnych ujęć.

Iga Krefft to ceniona wokalistka i aktorka, która zyskała rozpoznawalność dzięki roli Uli w "M jak miłość". Od 12. roku życia pojawia się na ekranie i wychowała się na oczach widzów. Artystka, zdając sobie sprawę z popularności, często udziela się w sieci, gdzie zamieszcza różne relacje, nie tylko związane z jej karierą zawodową. 27-latka nie boi się publikować również śmiałych zdjęć na Instagramie. W ostatnim czasie aktorka pojawiła się przed obiektywem bez biustonosza, czym wzbudziła reakcje fanów w komentarzach.

Zobacz wideo Iga Krefft utknęła za granicą

'Rolnik szuka żony'. Roksana wystąpi w innym programie telewizyjnym? Zabrała głos Roksana z "Rolnik szuka żony" urodziła? Opublikowała zdjęcie ze szpitala

Iga Krefft w bikini. Ula z "M jak miłość" w odważnym ujęciu na Instagramie

Na zdjęciach artystka ma na sobie białe, luźne spodnie oraz niebieski sweter z krótkimi rękawami, który był zapięty jedynie na jeden łańcuszek. Krefft podpisała krótką serię zdjęć:

Lubię takie niebieskie ubrania - czytamy.
 

Fani w komentarzach przekazali aktorce sporo komplementów. Wielu zauważyło, że kolor błękitny podkreśla urodę Krefft. 

Wspaniała dziewczyna! Iga na Oscary.
Cudna! Błękit to zdecydowanie twój kolor.
Wyglądasz zjawiskowo - czytamy.

Przypominamy, że pod koniec 2022 roku Iga Krefft gościła w podcaście Grzegorza Betleja, gdzie zdradziła plany na przyszłość. Aktorka po opublikowaniu wywiadu zasłynęła wypowiedzią dotyczącą życia w Polsce. Mimo że kocha swój dom i bliskich, nie czuje żadnej przynależności do kraju. Jak wyniknęło w dalszej części rozmowy, wszystko przez mentalność rodaków.

Iga Krefft Iga Krefft zaczynała jako dziecko w "M jak miłość". Nie wspomina tego dobrze

Śledzicie losy Igy Krefft?

Zobacz też: Iga Krefft jako dziecko doświadczyła mobbingu na planie. "Wyzysk i brak wyrozumiałości"

Więcej o: