Piotr Adamczyk miał się ożenić z Anną Czartoryską. Do gorącego romansu z Gessler nigdy się nie przyznał

Życie miłosne Piotra Adamczyka od zawsze było bujne. Aktor ma na koncie kilka nieudanych związków. Adamczyk obchodzi swoje 51 urodziny. Z tej okazji przypominamy o jego najgłośniejszych romansach.

Piotr Adamczyk obchodzi 51. urodziny. Przez lata swojej kariery dorobił się wielu popularnych filmów. Oprócz jego sukcesów scenicznych, w mediach szeroko komentowane były również jego związki. Aktor ma na koncie parę nieudanych relacji. Zobacz, z kim był związany Adamczyk.

Zobacz wideo Piotr Adamczyk, czyli Chopin, papież i Dresowa Mafia. Co dalej? [Popkultura Extra]

Piotr Adamczyk świętuje 51 urodziny. Kiedyś spotykał się z Magdą Gessler

Jakiś czas temu do mediów dotarła informacja, że Piotr Adamczyk spotykał się z Magdą Gessler. Choć artysta nigdy nie skomentował plotek, sama restauratorka chętnie wypowiadała się na ten temat. Wyznała, co ich łączyło.

Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Byliśmy blisko, ale może Piotr jest za bardzo mieszczański, by zrozumieć taką osobę jak ja - zdradziła Magda Gessler.

Związek Adamczyka i prowadzącej program "Kuchenne rewolucje" nie wypalił. Spotykali się parę miesięcy w 2002 roku. Zakończenie relacji miało zostać spowodowane pojedynkiem Adamczyka z byłym partnerem Gessler.

Piotr Adamczyk i Agnieszka Wagner

Piotr Adamczyk przez jakiś czas był również związany z Agnieszką Wagner. Była para współpracowała z Teatrem Telewizji. Razem realizowali sztukę Gabrieli Zapolskiej. Jak się okazało, aktorka szukała stabilnej relacji. Adamczyk z kolei nie w głowie miał stałe związki. Ich romans szybko się zakończył.

Piotr Adamczyk i Anna Czartoryska

Jednym z najdłuższych związków Adamczyka była trzyletnia relacja z Anną Czartoryską. Pojawiały się nawet głosy o zaręczynach. Media często donosiły o ich poważnych planach na życie, takich jak wspólne zamieszkanie czy dziecko. Gdy zdecydowali się na rozstanie w 2011 roku, wielu nie mogło w to uwierzyć.

To była szczera relacja, która nie wyszła - wyznała Czartoryska w rozmowie z "Vivą".

Spekulowano również, że ich związek rozpadł się ze względu na ich matki. Podobno mama Adamczyka nie przepadała za Czartoryską. Żadna ze stron nie potwierdziła doniesień.

Piotr Adamczyk i Kate Rozz

Piotr Adamczyk zaskoczył wszystkich, gdy zdecydował się na małżeństwo z Kate Rozz po zaledwie kilku miesiącach znajomości. Para chętnie pokazywała się publicznie. Jak się okazało, pośpiech nie wyszedł im na dobre. Rok po ślubie postanowili się rozstać. Nie było się bez medialnej afery. Rozz zostawiła Adamczyka dla byłego męża.

Piotr Adamczyk i Weronika Rosati

Kolejną partnerką Piotra Adamczyka była Weronika Rosati. Spotykali się przez dwa lata. W trakcie ich związku doszło do poważnego wypadku. W 2013 roku auto, którym jechali wpadło w poślizg i stoczyło się do rowu. Adamczyk, który siedział za kierownicą nie miał poważnych obrażeń. Niestety, jego partnerka doznała skomplikowanego złamania nogi. Do dziś odczuwa bolesne skutki obrażenia. Pomimo tego, że aktor wspierał Rosati po wypadku, ta relacja również nie przetrwała. Aktorka wyznała, że chciała założyć rodzinę, a Adamczyk nie był na to gotowy.

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak

Obecnie Adamczyk jest w stałym związku z Karoliną Szymczak. Para bardzo ceni swoją prywatność. Pobrali się w 2019 roku. Ich ceremonia odbyła się w tajemnicy. Co jakiś czas publikują wspólne zdjęcia. Niedawno Szymczak zamieściła post na Instagramie z okazji ich rocznicy.

Zmieniamy się każdego dnia, nabieramy nowych doświadczeń, uczymy się nowych rzeczy i każdego dnia możemy poznawać tę drugą osobę od nowa. My tak już od sześciu lat się poznajemy. Życzę nam kolejnych stu - napisała w poście.

Nie da się ukryć, że wyglądają na bardzo szczęśliwych.

 

ZOBACZ TEŻ: Rosati spotykała się z Adamczykiem. Żona Edwarda Miszczaka była z Czesławem Mozilem. Zapomniane związki gwiazd

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.