Julia Wieniawa ostro o ludziach z show-biznesu. "Naprawdę to są odklejeńcy"

Julia Wieniawa udzieliła wywiadu w programie "Zza kulis" na antenie ChillZet. Opowiedziała o znajomych z branży show-biznesu. Nie szczędziła słów. Padło mocne wyznanie.

Julia Wieniawa w trakcie swojej kariery, która trwa od 2014 roku, odniosła sporo sukcesów w branży rozrywkowej. Miała okazję współpracować z wieloma gwiazdami polskiego show-biznesu. To bardzo wpłynęło na jej rozpoznawalność. Często również pojawia się na medialnych eventach i galach. Mogłoby się wydawać, że czuje się tam jak ryba w wodzie. Okazało się jednak, że Wieniawa ma nieprzychylne zdanie na temat znajomych z branży. Nie bała się ich krytykować.

Julia Wieniawa Julia Wieniawa z plastrami na twarzy. Skorzystała z popularnego zabiegu

Zobacz wideo Julia Wieniawa planuje poprawiać urodę? "Nie mam problemu, że dziewczyny coś sobie poprawiają"

Julia Wieniawa nie szczędzi słów na temat polskich artystów 

Julii Wieniawa udzieliła wywiadu w programie "Zza Kulis" na antenie ChillZet. Opowiedziała Maksowi Behrowi o różnych stronach swojej kariery. Jak się okazało, nie wszystko w show-biznesie przypadło jej do gustu. Wypowiedziała się w negatywny sposób na temat ludzi z branży.

Julia Wieniawa w rozmowie z ChillZetJulia Wieniawa w rozmowie z ChillZet fot. https://www.youtube.com/@RadioChilliZET/screenshot

Wywiad z Julią Wieniawą trwał ponad godzinę. W trakcie tego czasu została zapytana między innymi o  dorastanie na planach filmowych czy konsekwencje w życiu prywatnym i miłosnym, które wynikają z intensywnej pracy w branży rozrywkowej. Opowiedziała także o stresie, który niekiedy jej towarzyszy i dalekich planach na przyszłość. Dziennikarz ChillZet poruszył w końcu temat jej relacji z polskimi gwiazdami. Chwilę wcześniej wyznała, że kariera sceniczna i muzyczna daje jej spełnienie, a artyści to ludzie o bardziej wrażliwych duszach. Wypowiedziała się jednak na temat znajomych z show-biznesu. Ku zaskoczeniu Maksa Behra, nie szczędziła słów.

Nie przyjaźnię się za bardzo z ludźmi z show-biznesu, bo jest zepsuty i odklejony. Niektórzy ludzie są naprawdę odklejeni od rzeczywistości. Nie mówię o wszystkich, ale czasami, jak patrzę na te osoby, które wychodzą na ścianki, to sobie myślę "naprawdę, to są odklejeńcy". Życzę im tego, żeby czasem zeszli na ziemię - wyznała Julia Wieniawa.

Wieniawa ostro skomentowała zachowanie ludzi z branży. Dodała także, że dla "normalsów", czyli osób spoza show-biznesu, nie jest to nic nowego. Przyznała, że ma świadomość, że większa część Polaków ma negatywne zdanie na temat celebrytów. Rzadko jednak można usłyszeć taką opinię od aktorów czy piosenkarzy. Jak znajomi po fachu zareagują na tę szczerość?

 

Tłum gwiazd na urodzinach Łukasza Jemioła Wieniawa, Woźniak-Starak, Rozenek, Socha i inni na urodzinach Łukasza Jemioła

ZOBACZ TEŻ: Wieniawa i Rozbicki znów razem. Wybrali się na przejażdżkę konną. Nikodem nagrywał Julię z ukrycia

Więcej o: