Odchudzała się na oczach świata i straciła ponad 200 kg. Czuła się więźniem ciała, dziś trudno ją poznać

Christina Phillips była uczestniczką programu TLC "Historie wielkiej wagi". Najwyższą wagą, jaką osiągnęła, było 311 kg. Kobieta schudła ponad 200 kg, a jej życie całkowicie się zmieniło.

Christinę Phillips widzowie poznali dzięki udziałowi w show TLC. Uczestniczka przez otyłość miała problemy ze zdrowiem, z poruszaniem się i była zamknięta w domu. Postanowiła zmienić styl życia i przeszła radykalną metamorfozę.

Ewel0na Przez lata poprawiały urodę. Ewel0na, Justyna Gradek. Pamiętacie je kiedyś?

Zobacz wideo Dorota Szelągowska opowiada, jak schudła

Christina Phillips schudła ponad 200 kg. Imponująca metamorfoza

Christina Phillips zgłosiła się do programu "Historie wielkiej wagi", aby uzyskać pomoc w utracie kilogramów. W tamtym momencie praktycznie nie wychodziła z domu, a bliscy musieli jej pomagać w podstawowych czynnościach. Problemem okazała się nawet podróż do Houston, gdzie realizowany był program.

Czuję się więźniem ciała, w którym nie chcę dłużej być - mówiła.

Jednym z kroków, które miały jej pomóc w przemianie, była operacja bariatryczna. Żeby się do niej zakwalifikować, uczestniczka musiała jednak najpierw zrzucić kilka kilogramów. Udało jej się tego dokonać pod okiem specjalistów. Po operacji musiała przestrzegać diety i zaczęła od prostych ćwiczeń dostosowanych do masy ciała. Nie wszystko jednak szło po jej myśli. W pewnym momencie waga stanęła w miejscu. Christina panicznie bała się powrotu dawnej wagi i zaczęła stosować nawet kilkudniowe głodówki. Zrozumiała jednak, że nie tędy droga i wróciła do racjonalnego odżywiania się.

Ostatecznie uczestniczce programu TLC udało się schudnąć ponad 200 kg i doszła do celu - 84 kg. Życie 32-latki bardzo się zmieniło. Dziś jest matką dwójki dzieci, synów Ethana i Ezry.

Bartłomiej Nowosielski schudł 20 kilogramów Bartłomiej Nowosielski zmniejszył żołądek. Teraz zdradza szczegóły

Trzeba przyznać, że na zdjęciach po metamorfozie trudno ją poznać.

Christina PhillipsChristina Phillips Christina Phillips/Facebook

Więcej zdjęć Christiny Philips znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: