Koroniewska wspomina pierwsze spotkanie z Dowborem. Nie zrobił dobrego wrażenia. "Spóźnił się". Jest nagranie

Joanna Koroniewska opublikowała wpis, w którym z okazji rocznicy poznania Macieja Dowbora zdradziła, jak przebiegło ich pierwsze spotkanie. Dziennikarz póżnił się na wywiad z młodą aktorką.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pobrali się w 2014 roku, a poznali jedenaście lat wcześniej. Wspólnie wychowują dwie córki,14-letnią Janinę i pięcioletnią Helenę. Oboje mają duże poczucie humoru, o czym możemy przekonać się dzięki ich postom w mediach społecznościowych. Aktorka z okazji 20. rocznicy znajomości z mężem opublikowała wpis, w którym opowiedziała historię ich pierwszego spotkania.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska przymierza suknię ślubną

Anna Dereszowska Anna Dereszowska bez makijażu. Zaskoczył ją jeden z komentarzy

Joanna Koroniewska wspomina pierwsze spotkanie z Dowborem

Joanna Koroniewska zdradziła, że poznała Dowbora na planie serialu "M jak miłość". Prezenter miał spóźnić się na wywiad z aktorką prawie dwie godziny. Aktorka do wpisu dołączyła krótkie nagranie z wywiadu. 

Czy też zastanawiacie się, jakby wyglądało wasze życie, gdybyście w pewnym momencie, czasem w ułamku sekundy podjęli inne decyzje? Dokładnie 20 lat temu od dziś, spotkaliśmy się na planie "M jak miłość". Maciej spóźnił się na nasz wywiad prawie dwie godziny, czyli gdyby nie moja anielska cierpliwość i wrodzona wspaniałomyślność, nigdy nie miałabym… tylu siwych włosów, dwójki dzieci, kredytu we frankach szwajcarskich, itd... Życie lubi nam płatać figle, ale może właśnie dlatego jest takie zaskakujące! - czytamy.
 

Marianna Schreiber Marianna Schreiber złożyła przysięgę wojskową. "Czeka mnie rozmowa z mężem"

Przypomnijmy, że Joanna Koroniewska grała w "M jak miłość" od 2001 do 2013 roku. Maciej Dowbor w 1999 roku zaczynał pracę jako dziennikarz w radiowej Trójce, później przeszedł do Grupy TVN, a od 2002 roku pracował w TVP2 m.in. jako współprowadzący "Pytanie na śniadanie". W 2005 roku przeszedł do Polsatu, z którym związany jest do dzisiaj.

Zobacz teżTak mieszkają Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. "Przygnębiające"

Więcej o: