Tadeusz z "M jak miłość" zmniejszył żołądek i schudł 30 kilo. Zdradza szczegóły metamorfozy. "Nie muszę trzymać diety"

Bartłomiej Nowosielski poddał się operacji zmniejszania żołądka. Aktor "M jak miłość" zdradził w jednym z wywiadów, jak wygląda jego życie po zabiegu.

Bartłomiej Nowosielski jest aktorem, którego głos możemy usłyszeć w takich produkcjach, jak "WandaVision", "To nie wypanda" czy "Spider-Man: Bez drogi do domu". Rozpoznawalność zyskał jednak przede wszystkim dzięki roli w "M jak miłość", gdzie wciela się w sadownika Tadeusza Kiemlicza. Nowosielski jakiś czas temu podjął walkę z nadwagą. Aktor stracił na wadze ok. 30 kilogramów dzięki endoskopowej operacji zmniejszenia żołądka, której poddał się pół roku temu.

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski o zainteresowaniach syna. Też zostanie aktorem?

Julia Faustyna Julia Faustyna dostała pismo przedprocesowe od prawnika. "Wzywam do zaprzestania"

Bartłomiej Nowosielski zmniejszył żołądek. Teraz zdradza szczegóły

Bartłomiej Nowosielski na początku stosował dietę, dzięki której udało mu się zrzucić siedem kilogramów. Gdy jednak zdał sobie sprawę, że przy wadze 163 kilogramów dążenie do szczuplejszej sylwetki będzie trwało dłużej niż zakładał, zdecydował się na radykalne rozwiązanie i poddał operacji bariatrycznej. Jak opowiedział w rozmowie z "Super Expressem", zmotywowały go przede wszystkim jego córki.

Wszedłem w garnitur, w który od dawna się nie mieściłem. To zasługa zabiegu. Poddałem się endoskopowej operacji zmniejszenia żołądka. Dbam też o aktywność fizyczną, szczególnie podczas zabaw z dziećmi. Córki bardzo mnie motywują. Nie dają mnie oraz żonie szansy na odpoczynek - opowiada aktor.

Aktor zdradził, że dzięki operacji nie musi trzymać się specjalnej diety. Jego waga sukcesywnie spada w dół.

Nie muszę trzymać jakiejś drastycznej diety. Na początku waga spada bardzo drastycznie, ale potem utrzymuje się na stałym poziomie lub w znacznie wolniejszym tempie. Obecnie schudłem kolejne trzy kilo. Powolutku idzie do dołu. Pewnie się będę musiał wspomagać jeszcze farmakologicznie, ale na razie jest okej - przyznał.

Łukasz Gajdzis Łukasz Gajdzis nie żyje. Aktor znany z "Na Wspólnej" miał 38 lat

Wejdźcie do naszej galerii u góry strony, aby zobaczyć zdjęcia Nowosielskiego.

Więcej o: