Martyna Wojciechowska jako brunetka z grzywką? W takiej odsłonie jej nigdy nie widzieliśmy

Martyna Wojciechowska postanowiła pochwalić się fanom efektem niezłej metamorfozy. Podróżniczka udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym widać ją w długich włosach i grzywce.

Martyna Wojciechowska zdążyła wszystkich przyzwyczaić do rozpoznawalnej blond fryzury. Każdy kojarzy podróżniczkę z jasnego koloru włosów - jest mu wierna od lat. Tym bardziej dziwi fakt, że tym razem Martyna Wojciechowska postanowiła trochę zaszaleć. Wrzuciła na InstaStory fotografię, na której prezentuje się w brązowych włosach i z grzywką. Efekt? Wygląda jak zupełnie inna kobieta.

Polecamy: Martyna Wojciechowska na zdjęciu sprzed 20 lat. Ale nastroszona fryzura! "Coraz młodsza"

Zobacz wideo Dlaczego Martyna Wojciechowska chodzi na czarno? Opowiedziała też o włosach

Martyna Wojciechowska w brązie. Niesamowita przemiana, ale chyba dobrze, że tylko na Instagramie

Martyna Wojciechowska udostępniła w relacji na Instagramie ciekawą fotografię. Podróżniczka pokazała fanom, jak wyglądałaby w ciemnych włosach. Na InstaStory pokazała się w ciemnobrązowej fryzurze, której długość sięgała dalej niż ramiona. Miała ostro obciętą grzywkę. Pod zdjęciem zadała im pytanie:

A może tak ciemne włosy i grzywka? - zapytała Martyna Wojciechowska.

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska Instagram / Martyna Wojciechowska screen

Musimy przyznać, że w brązie wygląda jakby nie była sobą. Martyna Wojciechowska przez lata była utożsamiana z jasnym kolorem i blond włosami. W wersji z geometrycznie obciętą grzywką prezentuje się naszym zdaniem mniej korzystnie, choć być może jest to kwestia tylko przyzwyczajenia. Całe szczęście, że to tylko photoshop, albo użyty filtr, ponieważ widać to po zdjęciu, które udostępniła. Mamy nadzieję, że dziennikarka zostanie przy swoim naturalnym kolorze włosów, bo wygląda w nim świetnie. Jej standardowa fryzura także doskonale koresponduje z prostym i minimalistycznym stylem ubioru, któremu jest wierna.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.