Ewa Skibińska pozuje topless. Nie pozostawia wiele wyobraźni. "Kobiecość w czystej postaci"

Ewa Skibińska po raz kolejny pochwaliła sie na Instagramie odważnymi fotografiami. W komentarzach fani zasypali aktorkę komplementami.

Ewa Skibińska występuje na scenie od przeszło trzech dekad. Aktorka ma na swoim koncie wiele ról filmowych, serialowych i teatralnych. Gwiazdę można oglądać na deskach warszawskiego Teatru Powszechnego, z którym związana jest od kilku lat. Artystka działa też w mediach społecznościowych, a na jej instagramowym profilu nie brakuje odważnych zdjęć.

Zobacz wideo Paulina Rzeźniczak odpowiada na hejt. Zastanawia się, czy zniknąć z mediów społecznościowych

Ewa Skibińska pozuje topless na Instagramie. Nie pozostawia wiele wyobraźni. "Kobiecość w czystej postaci"

Ewa Skibińska nie boi się publikować na Instagramie odważnych zdjęć. Aktorka angażuje się społecznie, szczególnie istotna jest dla niej walka o prawa kobiet. Jakiś czas temu gwiazda dołączyła do grona promotorów kampanii "Topfreedompl" na rzecz neutralności nagiego ciała bez względu na płeć. Artystka otwarcie przyznaje, że uwielbia swoje ciało i nie ma oporów, by je pokazywać.

Media nie kłamią, gdy piszą 'Skibińska lubi swoje ciało'. Kocham je, dopieszczam i uważam, że trzeba o nie bardzo dbać, bardzo uważać. Z jednej strony mądrze akceptować, z drugiej pracować nam nim. Ruch jest dla mnie szalenie ważny. Umarłabym bez niego (...). Nie piję, nie palę, w marcu rzuciłam cukier i wszelkie jego zamienniki. Jestem dumna, że wytrwałam i robię dla siebie coś dobrego - mówiła w rozmowie z WP.

Ostatnio na Instagramie Ewy Skibińskiej pojawiły się zmysłowe fotografie, których autorką jest Zuza Gąsiorowska.

 

Zdjęcia bardzo spodobały się fanom aktorki.

Przepiękne zdjęcia jak zawsze. Dziękuje za kobiecość i zmysłowość. I za akceptację swojego ciała.
Aż miło popatrzeć na kobietę, która lubi swoje ciało. Dlatego jest piękna.
Jesteś piekielnie atrakcyjna. Kobiecość w czystej postaci - zachwycali się internauci.

Jak wam się podobają odważne fotografie Ewy Skibińskiej?

Więcej o: