Royalsi świętują Dzień Matki. Opublikowano nowe zdjęcie księżnej Kate z dziećmi. "Piękna rodzina"

Dzień Matki w Wielkiej Brytanii obchodzony jest 19 marca. Na Instagramie księżnej Walii pojawił się post z tej okazji. Pozuje z trójką dzieci.

Księżna Kate oprócz tego, że jest żoną przyszłego króla Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, sama ma wiele obowiązków wobec korony w związku z tytułem, jest także matką trójki dzieci, w tym następny tronu księcia George'a. 19 marca jak każda rodzicielka w Wielkiej Brytanii obchodzi swoje święto. Z tej okazji na oficjalnym profilu księżnej i księcia Walii pojawiła się fotografia jej i trójki pociech. Złożyła życzenia także innym matkom.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William w filmiku z okazji 10. rocznicy ślubu. Cała rodzina w komplecie

Księżna Kate obchodzi Dzień Matki. Na fotografii pozuje z trójką dzieci

Z okazji Dnia Matki na Instagramie małżonków pojawiły się życzenia skierowane do wszystkich mam i ich rodzin.

Szczęśliwego Dnia Matki od naszej rodziny dla waszych - przeczytamy na Instagramie książęcej pary.
 

Główna fotografia przedstawia matkę i jej pociechy, którzy pozują na drzewie. Księżna Kate ma białą koszulę i jeansy, obok niej siedzi pierworodny syn, szczerze się uśmiechając. Ma na sobie błękitne polo i czarne, krótkie spodenki. Z drugiej strony księżnej znalazł się najmłodszy syn książę Louis. Trzymając się mamy, niepewnie siedzi w topie w czarno-białe paski i krótkich spodenkach. Na fotografii nie mogło oczywiście zabraknąć księżniczki Charlotte. Uśmiechnięta dziewczynka ma długie, proste włosy i jeansową sukienkę. Na drugim dodanym zdjęciu księżna Kate trzyma w objęciach najmłodszego księcia Louisa. Trzeba przyznać, że dzieci księcia Williama i księżnej Kate rosną jak na drożdżach i są już naprawdę duże. 

Pod zdjęciem znalazło się wiele życzeń z okazji Dnia Matki. Wielu także zachwycało się książęcą rodziną.

Piękna rodzina. Macie szczęście, że macie siebie nawzajem.
Co za piękna rodzina. Książę Walii ma wielkie szczęście. On wie, że to jest jego prawdziwy skarb.
To się nazywa drzewo genealogiczne.

Zdjęcia pochodzą z sesji zdjęciowej z królewskim fotografem Mattem Porteousem. Zostały wykonane pod koniec zeszłego roku, a powodem była świąteczna kartka bożonarodzeniowa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.