Brat Gąsiewskiej uderzył w Zdrójkowskiego. Rzucił nowe światło na rozstanie Wiktorii i Adama

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski do tej pory nie ujawnili wprost powodu rozpadu ich związku. Teraz we wszystkim wyręczył ich brat aktorki. Mateusz Gąsiewski uważa, że jego siostra była źle traktowana.

18 marca odbyła się szósta odsłona gali "High League", podczas której w oktagonie stanął między innymi Mateusz "Haribo" Gąsiewski w pojedynku z Rogerem Sallą. Ostatecznie walkę wygrał mąż Karoliny Pisarek. Sporym zaskoczeniem były słowa, które później podczas wywiadu wypowiedział brat Wiktorii Gąsiewskiej.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska cierpiała po rozstaniu ze Zdrójkowskim. Jest gotowa na nową miłość?

Adam Zdrójkowski źle traktował Wiktorię Gąsiewską?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski byli ze sobą związani przed około pięć lat, a informacja o ich nagłym rozstaniu wstrząsnęła mediami. Para raczej starała się nie ujawniać kulis rozpadu relacji, jednak aktorka sugerowała, że bardzo ciężko znosiła ten okres. Tuż po zakończeniu walki w formule MMA jej brat, Mateusz Gąsiewski, został zapytany, czy ma na oku kolejnego rywala do walki w oktagonie. Padła sugestia o byłym ukochanym jej siostry.

Chciałbym, żeby był to ktoś, z kim rzeczywiście mam konflikt. [...] Jest taki jeden pan, on wie. Jak będzie chciał, to się pewnie zgłosi. Jest to mój były szwagier, a resztę możecie sobie dopowiedzieć - mówił po zakończeniu walki na High League.

Kiedy emocje po walce opadły, Haribo udał się na ściankę, gdzie udzielał wywiadów. W jednym z nich ujawnił, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowki najwidoczniej nie rozstali się w dobrych relacjach. Sam dużo lepiej dogaduje się z Jasperem Sołtysiewiczem, nowym chłopakiem siostry.

Jest dużo lepiej niż z poprzednim szwagrem, więc niech tak zostanie. Po prostu on (dop. red. Adam Zdrójkowski) ją źle traktował - ujawnił Mateusz Gąsiewski w rozmowie z portalem Świat Gwiazd.

Napisaliśmy do Adama Zdrójkowskiego z prośbą o komentarz w całej sprawie. Do momentu publikacji artykułu nie odpowiedział.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.