Ewa i Iwona z "Sanatorium miłości" pierwszy raz na ściance. Zachwycały kreacjami. Był też Dariusz z narzeczoną

Uczestnicy "Sanatorium miłości" pojawili się na pierwszej ściance. Była to premiera perfum ekskluzywnej marki Patrona Zabatani. Bohaterowie programu zachwycili kreacjami. Niektórzy zabrali na event swoje drugie połówki.

18 marca odbył się wyjątkowy event. Marka Patrony Zabatani, która słynie z produkcji alkoholi, wypuściła nowy produkt. Są nim ekskluzywne perfumy dla niej i dla niego. Wydarzenie prowadziła twórczyni prestiżowej firmy Ewa Zabatani. Nie zabrakło najpopularniejszych uczestników programu "Sanatorium miłości".

'Sanatorium miłości'. Iwona sprzedaje mieszkanie i wyjeżdża do Hiszpanii"Sanatorium miłości". Iwona będzie szukać miłości w Hiszpanii

Zobacz wideo Halinka i Jadzia z "Sanatorium miłości" poróżniły się. Manowska jest w szoku

Uczestnicy "Sanatorium miłości" zaliczyli pierwszą ściankę

To był wielki dzień dla uczestników "Sanatorium miłości". Byli bohaterowie programu zaliczyli swoją pierwszą ściankę na medialnym wydarzeniu. Wzięli udział w premierze perfum luksusowej marki Patrony Zabatani. W wydarzeniu uczestniczyli między innymi Ewa Sitarz, Iwona Żarnowiecka i Wiesława Kwiatek. Pojawił się również Dariusz Kosiec, który niedawno zaręczył się z partnerką Jolantą. Mieli okazję poznać twórczynię marki. Goście zaprezentowali także swoje wieczorowe stylizacje.

Ewa i Iwona, 'Sanatorium miłości'Ewa i Iwona, 'Sanatorium miłości' fot. AKPA

Wiesława postanowiła pójść w kolor. Na premierze perfum pokazała się w jasnoczerwonej sukience. Nie zabrakło dodatków. W stylizację wkomponowała się różowa torebka i czerwona szminka. Na ściance towarzyszył jej partner Andrzej Sikorski.

Uczestniczki 'Sanatorium miłości'Uczestniczki 'Sanatorium miłości' fot. https://www.instagram.com/lewek_14/

Uwagę przykuł także Dariusz Kosiec. Uczestnik piątej odsłony "Sanatorium miłości" nie znalazł miłości w programie. Ułożył sobie życie po zakończeniu nagrywek. Na wydarzeniu pozował razem z narzeczoną Jolantą. Jego partnerka wystąpiła w szarej kreacji.

Dariusz Kosiec z narzeczonąDariusz Kosiec z narzeczoną fot. AKPA

Uczestnicy mieli szansę, aby jako pierwsi zobaczyć nową kolekcję perfum marki Patrony Zabatani. Twórczyni wybrała czarną sukienkę. Z radością pozowała do zdjęć z gośćmi. Wszyscy prezentowali się olśniewająco. 

Premiera perfum Patrony ZabataniPremiera perfum Patrony Zabatani fot. AKPA

Perfumy Patrony ZabataniPerfumy Patrony Zabatani fot. https://www.instagram.com/patronazabatani/

'Sanatorium miłości'. Iwona"Sanatorium miłości". Iwona chce poderwać południowca. "Będzie hiszpańskiej urody"

ZOBACZ TEŻ: "Sanatorium miłości". Ci uczestnicy odnaleźli miłość. Niektórzy stanęli nawet na ślubnym kobiercu

Więcej o: