Grała Zosię w "Rodzinie zastępczej". Później rzuciła aktorstwo. Tak dziś wygląda Misheel Jargalsajkhan

Misheel Jargalsajkhan wiele lat temu porzuciła aktorstwo, aby skupić się na medycynie. Serialowa Zosia niekiedy jednak pojawia się na ściankach. Ostatnio była na premierze spektaklu "Okno na parlament", którego gwiazdą jest Aleksandra Szwed.

Misheel Jargalsajkhan kojarzona jest głównie z roli Zosi w "Rodzinie zastępczej". Po odejściu z serialu porzuciła aktorstwo i skupiła się na studiach medycznych. Niekiedy jednak aktorka pojawia się na branżowych imprezach. Ostatnio wspierała swoją serialową siostrę Aleksandrę Szwed na premierze spektaklu z jej udziałem.

Zobacz wideo Paulina Rzeźniczak odpowiada na hejt. Zastanawia się, czy zniknąć z mediów społecznościowych

Grała Zosię w "Rodzinie zastępczej". Tak dziś wygląda Misheel Jargalsajkhan

Misheel Jargalsajkhan występowała w "Rodzinie zastępczej" przez osiem lat. Po zakończeniu nauki w liceum nie wybrała jednak szkoły teatralnej, a studia medyczne. Nauka była na tyle absorbująca, że aktorka postanowiła odejść z serialu. Jej postać została wysłana przez scenarzystów do Kanady. Wybór ścieżki kariery nie był jednak przypadkowy. Aktorka poszła w ślady mamy i babci. Po zdobyciu dyplomu postanowiła zająć się medycyną naturalną.

Mama jest internistką, ale po specjalizacji wybrała drogę medycyny naturalnej. Tak jak moja babcia - mówiła w "Dzień dobry TVN".

Misheel Jargalsajkhan nie zniknęła jednak całkiem z rodzimego show-biznesu. Aktorka wystąpiła w kilku programach rozrywkowych takich jak "Celebrity Splash" czy "Taniec z Gwiazdami". W 2020 roku wystąpiła gościnnie także w serialu "Brzydula 2". Serialowa Zosia czasem pojawia się także na ściankach. Ostatnio pozowała do zdjęć podczas premiery sztuki "Okno na parlament" w Och-Teatrze. Jedną z gwiazd spektaklu jest Aleksandra Szwed, która w "Rodzinie zastępczej" wcielała się w Elizę.

Misheel JargalsajkhanMisheel Jargalsajkhan AKPA

Jargalsajkhan wybrała na tę okazję różową koszulę z pierzastymi rękawami i połyskującą spódnicę. Stylizację uzupełniła wysokimi czarnymi kozakami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.