Jennifer Lopez dostała nową fuchę. Zagra główną rolę w filmie Bena Afflecka. Taki mąż to skarb

Już wkrótce odbędzie się premiera filmu "Air". Ten został stworzony przez firmę produkcyjną Artists Equity, którą założyli Ben Affleck i Matt Damon. Aktorzy szykują się do realizacji kolejnego filmu. Główną rolę ma zagrać Jennifer Lopez.

Już za niecały miesiąc odbędzie się premiera filmu "Air". 5 kwietnia do kin trafi pierwsze działo stworzone przez firmę produkcyjną Artists Equity, którą założyli Ben Affleck i Matt Damon. Producenci ogłosili już, że planują rozpocząć pracę nad kolejnym filmem. Dramat "Unstoppable" będzie opowiadać historię niepełnosprawnego sportowca. W jedną z głównych ról wcieli się żona Afflecka, piosenkarka Jennifer Lopez

Zobacz wideo Tak wyglądała Jennifer Lopez na ślubie z Benem Affleckiem. "Prosto, ale elegancko"

Jennifer Lopez wystąpi w nowej produkcji swojego męża

Ben Affleck i Matt Damon wyczekują premiery pierwszego filmu wyprodukowanego przez ich firmę. "Air" opowie prawdziwą historię Michaela Jordana i jego kontraktu reklamowego. Pokaże, jaki miał wpływ na zmianę postrzegania marketingu sportowego. Producenci szykują się już do pracy nad kolejnym dziełem, które również będzie związane ze sportem. W dramacie o roboczym tytule "Unstoppable" planują przedstawić losy amerykańskiego zapaśnika Anthony'ego Roblesa, który urodził się z jedną nogą. Historia sportowca jest prawdziwa. Robles pomimo niepełnosprawności zdobył mistrzostwo kraju. Jak udało się ustalić, w jednej z głównych rol obsadzona została partnerka Bena Afflecka, Jennifer Lopez. Na razie nie jest znana pełna pozostała część obsady. Wiadomo jednak, że reżyserią zajmie się znany montażysta William Goldenberg, który na swoim koncie ma pracę nad dziełem takim jak "Operacja Argo". W nowej produkcji będzie mógł zadebiutować jako reżyser. Pojawiły się także wstępna ustalenia, że film trafi na platformę Amazon Prime. Jego premiera może też się odbyć w kinach, choć nie zostało to potwierdzone.

Obecnie Jennifer Lopez pracuje nad kilkoma projektami. Już 12 maja będzie można ją podziwiać w nowym filmie produkcji Netfliksa "Matka". W dziele przedstawiona jest historia płatnej zabójczyni, która zrobi wszystko, aby stawić czoła wrogom jej córki. Gotowy jest także inny film z jej udziałem - "Atlas". W nim postać odgrywana przez artystkę zmierzy się ze sztuczną inteligencją. Wokalistka zaplanowała także wydanie płyty. Krążek "This Is Me... Now" będzie miał premierę w tegoroczne lato. 

ZOBACZ TEŻ: Jennifer Lopez wyszła spod prysznica i zaprezentowała, jak naprawdę wygląda jej cera. Sama była zaskoczona. "O mój Boże"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.