Grażyna Torbicka cały czas jest pytana o dzieci. W końcu nie wytrzymała. "Absurdalna dyskusja trwa"

Kobiety, które nie doczekały się dzieci, bardzo często otrzymują pytania na ten temat. Wyjątkiem nie jest Grażyna Torbicka, która ma dość tłumaczenia się z tak bardzo osobistej kwestii.

Wiele osób z dość niejasnych powodów zakłada, że każda kobieta, zwłaszcza będąca w wieloletnim związku, prędzej czy później zostanie mamą. Nie wszyscy jednak chcą lub też mogą mieć dzieci, a wieczne pytania o to, kiedy powitają na świecie potomka lub dlaczego nie zdecydowały się na powiększenie rodziny, mogą być bardzo bolesne lub po prostu męczące. Grażyna Torbicka postanowiła raz na zawsze uciąć temat i zaznaczyć, że kwestia nieposiadania dzieci jest wyłącznie jej prywatną sprawą.

Zobacz wideo Sylwia Bomba o pokazywaniu dzieci w internecie

Dorota SzelągowskaSzelągowska była zmęczona luksusem. Przeprowadziła się do mniejszego mieszkania

Grażyna Torbicka dyskusję o dzieciach uważa za absurdalną

Na temat wiecznie powtarzających się pytań o dzieci Grażyna Torbicka wypowiedziała się w rozmowie z tygodnikiem "Życie na gorąco". Dziennikarka nie ukrywa, że wtrącanie się w tak osobistą kwestię, jest dla niej wyjątkowo niekomfortowe.

Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy. A druga mówi: czy to jest temat do publicznej dyskusji? To moja sprawa - podsumowała.

Torbicka nie jest zresztą jedyną gwiazdą, która zwraca uwagę, że o brak posiadania dzieci naprawdę nie powinno się nikogo pytać. Kilka lat temu głos w sprawie zabrała Ula Chincz, która uświadomiła internautom, jak bardzo jest to nie na miejscu.

Dwa razy zastanów się przed zadaniem takiego pytania komukolwiek. W życiu różnie bywa - zauważyła.

dom Piotra Żyły i Marceliny ZiętekŻyła kocha góry, ale w domu zrezygnował z tradycji. Jest biało i nowocześnie

Do kwestii macierzyństwa odnosi się także Aleksandra Kwaśniewska, którą "życzliwi" także ciągle dopytują o powiększenie rodziny. Dziennikarka na zaczepki odpowiada jednak mocno ironicznie. Na uwagę jednej z internautek, dlaczego nikt nie zwraca uwagi, że jest tyle lat po ślubie, a nadal nie ma dzieci, odpisała w żartobliwym tonie.

Są tu bowiem, w znakomitej przewadze, inteligentni ludzie, którzy słusznie zakładają, że ja prawdopodobnie wiem, że nie mam dzieci - odparła.

Pytanie o dzieci otrzymała także Blanka Lipińska. Autorka "365 dni" również nie gryzła się w język.

Więcej o: