Roksana Węgiel ze starszym chłopakiem aktywnie spędzają czas. W takiej odsłonie Kevina jeszcze nie pokazywała

Roksana Węgiel jest coraz śmielsza w pokazywaniu fanom kadrów ze związku ze starszym Kevinem Mglejem. Tym razem artystka pochwaliła się niecodziennym zdjęciem z ukochanym.

Pod koniec 2022 roku spekulowano, że serce Roksany Węgiel jest zajęte. Artystka publikowała urywki z nowym partnerem, jednak nie zdradziła, kim on jest. Dopiero w 18. urodziny, które obchodziła w styczniu tego roku, Roksana Węgiel wyjawiła, że jest szczęśliwie zakochana. Jej wybrankiem jest starszy o osiem lat Kevin Mgleja, absolwent prawa, producent muzyczny, właściciel firmy marketingowej i ojciec trzyletniego syna. Z początku artystka ukrywała związek, jednak z czasem stała się śmielsza. Na początku roku relacjonowała wakacje na Malediwach. Węgiel od czasu do czasu wrzuca też wspólne zdjęcia na relację. Tym razem dodała fotografię z sali treningowej. W takiej wersji jej chłopaka jeszcze nie widzieliście.

Zobacz wideo Roksana Węgiel będzie prowadzącą nowej edycji "You Can Dance"

Roksana Węgiel i Kevin Mgleja na treningu. Chłopak artystki zapozował w obcisłej bluzce

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja budzi sporo kontrowersji w mediach. Zakochani jednak nic sobie z tego nie robią, wspierają się, kiedy jedno z nich jest atakowane. Patrząc na ich wspólne zdjęcia widać, że relacja kwitnie. Wygląda na to, że para odkryła kolejną wspólną pasję (oprócz muzyki), którą jest aktywność fizyczna. Razem wybrali się do trenera gwiazd. Oczywiście po treningu artystka pochwaliła się zdjęciem na InstaStories.

Roksana Węgiel i Kevin MglejaRoksana Węgiel i Kevin Mgleja Fot. @roxie_wegiel

Roksana WęgielRoksana Węgiel nie odnajduje się wśród rówieśników. Zrezygnowała ze studniówki

Roksana Węgiel pozuje bez makijażu, co jest rzadkim widokiem. Ma na sobie czarny komplet - top i krótkie spodenki. Jednak to wygląd Kevina zwraca uwagę. Mężczyzna zazwyczaj pokazuje się obszernych dresach i luźnych koszulach. Na trening założył krótkie, sportowe spodenki i obcisłą bluzkę z długimi rękawami. Brakuje też jego charakterystycznych okularów z cienkimi oprawkami. Widać, że także stara się dbać o formę. Trzeba przyznać, ze tworzą uroczą parę. 

Więcej o: