Nowakowska na planie "You Can Dance" z warkoczem do ziemi. U Cichopek efekt psują buty. Trochę za duże [ZDJĘCIA]

Półfinał "You Can Dance: Nowa Generacja" został wyprodukowany w bajkowej konwencji. Nie wszystkim to wyszło na dobre. Gwiazdy programu zapozowały w dość specyficznych kreacjach.

W piątek, 17 marca, zostanie wyemitowany półfinałowy odcinek programu "You Can Dance: Nowa Generacja". Uczestnicy tanecznego show zawalczą o wymarzony finał. Odcinek ma bajkową konwencję i takie były też stylizacje jury i prowadzącej. Niestety nie zawsze trafione. Katarzynie Cichopek przeszkodziły zbyt duże buty. Ida Nowakowska postawiła na dość kuriozalną stylizację. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie. "Moje ciało wiele zniosło"

Bajkowe stylizacje w "You Can Dance: Nowa Generacja". Cichopek w zbyt dużych butach

Edyta Herbuś pojawiła się na planie programu w białej sukni o nieoczywistym kroju. Uzupełnieniem stylizacji był szeroki, złoty pasek i sandałki w tym samym kolorze. Kropką nad i okazała się pokaźna opaska na głowie. Być może inspiracją do tej stylizacji była bajkowa postać królowej śniegu. 

Edyta HerbuśEdyta Herbuś Fot. KAPiF

Więcej zdjęć z nagrania programu "You Can Dance: Nowa Generacja" znajdziesz w galerii na górze strony. 

Katarzyna Cichopek tym razem postawiła na kobaltową sukienkę mini z asymetrycznymi rękawami. Stylizacja nie jest najgorsza, ale całość zepsuły zbyt duże buty. Prezenterka "Pytania na śniadanie" założyła wyraźnie niedopasowane do sandałki. Niestety jurorka "You Can Dance" zaliczyła wpadkę. 

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek Fot. KAPiF

Ida Nowakowska tym razem zupełnie nie trafiła ze stylizacją. Na półfinał "You Can Dance: Nowa Generacja" włożyła sukienkę, która miała przypominać chyba kreację Elsy z "Krainy lodu". Strój był niestety niezbyt dobrze dopasowany, a całości nie uratował nawet długi, sięgający niemal do ziemi warkocz.

Ida NowakowskaIda Nowakowska Fot. KAPiF

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Jak oceniacie stylizacje z półfinału "You Can Dance: Nowa Generacja"? Hit czy kit? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.