Krzysztof Skiba cieszy się z rozwodu, internauci grzmią. Partnerka muzyka zabrała głos

Krzysztof Skiba po ponad 30 latach rozwiódł się z żoną. Niestety, jego fanom nie spodobało się oświadczenie, które muzyk opublikował po rozprawie. Zarzucili mu brak klasy.

Krzysztof Skiba 13 marca 2023 roku sfinalizował rozwód z żoną Renatą. Mężczyzna postanowił w związku z tym wydarzeniem opublikować oświadczenie w internecie. Rozwód został zakończony bez orzekania o winę. Wokalista zespołu Big Cyc w tekście, który udostępnił fanom, napisał, że "wreszcie czuje się wolnym człowiekiem". Jego słowa nie spotkały się z pozytywnym odbiorem części internautów, którzy wypominali mu romans ze znacznie młodszą modelką. Padło wiele gorzkich słów. 

Polecamy: Skiba już po rozwodzie z żoną. Byli małżeństwem 30 lat. W sądzie nie zamienili słowa. "Jestem wolnym człowiekiem"

Zobacz wideo Czy kobieta według zasad savoir-vivre może karmić dziecko piersią przy wigilijnym stole?

Krzysztof Skiba wydał oświadczenie. Wylała się na niego fala hejtu

Krzysztof Skiba opublikował oświadczenie w sieci. Na Instagramie podziękował mecenasowi za reprezentowanie go podczas sprawy rozwodowej. Poruszył także wątek wolności. Internauci nie wytrzymali i zaczęli w komentarzach zarzucać mu, że zostawił żonę dla młodszej kobiety. 

Dziś w Sądzie Okręgowym w Gdańsku (wydział ds. rodzinnych) uzyskałem rozwód za porozumieniem stron i bez orzekania o winie - podsumował muzyk na Instagramie.
 

Muzyk musiał się zmierzyć w opiniach pod postem ze sporym hejtem. Internauci nie byli zadowoleni z jego decyzji życiowej. Pisali:

Ciekawe czy żona, z którą byłeś w związku przez 30 lat, jest również szczęśliwa. Budowanie szczęścia na nieszczęściu innych zawsze kończy się tak samo.
Nie pan pierwszy nie ostatni się rozwiódł dla młodszej partnerki. Życzę państwu jak najlepiej, ale życie zna już historię tych wielkich miłości i jeszcze większych rozczarowań.

Na te słowa zareagowała ukochana Krzysztofa Skiby, Karolina Kempińska. Partnerka muzyka odezwała się pod jednym z negatywnych wpisów.

A może warto nie wypowiadać się na tematy osób, z którymi nigdy pani nie rozmawiała? Jeśli szanuje pani Krzysia, to chyba wie pani, że nie związałby się z kimś tylko ze względu na chemię. Tak samo nie znając relacji między byłymi małżonkami - podsumowała.

Następnie dodała, że darzy muzyka zespołu Big Cyc ogromnym uczuciem. 

Kochamy się i jesteśmy razem i planujemy być całe życie. Bez odbioru. Proszę wypowiadać się na tematy osób, które pani zna - podkreśliła.

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska początkowo ukrywali, że są razem. Po pewnym czasie zaczęli publikować w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia. Muzyk, który nie był wówczas jeszcze formalnie rozwiedziony, podkreślał, że jest z żoną w separacji. Para jakiś czas temu opublikowała zdjęcie sugerujące, że są już po zaręczynach, a w wywiadzie dla serwisu weekend.gazeta.pl potwierdzili, że planują wziąć ślub.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.