Meghan Markle bez makijażu i w ręczniku na głowie wygląda zupełnie inaczej

Meghan Markle przed ślubem z księciem Harrym stawiała na dopracowany wizerunek. Na czerwonych dywanach zachwycała i tak naprawdę nie było się do czego przyczepić. Księżna Sussex postanowiła jednak nieco odpuścić i odejść od idealnego wizerunku. Teraz nie boi się pokazać bez makijażu.

Meghan Markle na długo przed zostaniem księżną Sussex zachwycała urodą. Podczas ważnych eventów prezentowała się perfekcyjnie, a jej stylizacje były dopracowane pod każdym względem. Żona księcia Harry'ego prowadziła nawet bloga, na którym dzieliła się wskazówkami dotyczącymi mody, urody, jedzenia i podróży. Obecnie w sieci nie brakuje artykułów opisujących czynności pielęgnacyjne Meghan - od dłuższego czasu stawia ona na zdrowy styl życia i nie ma problemu z pokazaniem się bez makijażu. Twierdzi, że samoakceptacja przychodzi z wiekiem.

Zobacz wideo Księżna Meghan wraca do pracy?

Meghan MarkleMeghan Markle wróciła na Instagram. Nie było jej trzy lata. Powód? Zaskakujący

Meghan Markle akceptuje siebie i stawia na świadomą pielęgnację. Makijaż nie jest dla niej koniecznością

Podczas jednego w wywiadów Meghan Markle podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi wyglądu. Wyznała, że idealnie dopracowany wizerunek nie jest już w jej stylu.

Myślę, że z wiekiem człowiek nabiera pewności siebie i nie musi wkładać w to tyle wysiłku (...). Jeśli  strój jest na punkt, jedna rzecz musi być nie tak, aby wyglądała idealnie - wyjawiła Meghan Markle w rozmowie z brytyjskim magazynem "Glamour" w 2017 roku.

Meghan MarkleMeghan Markle Screen: Netflix

Wypowiedziane przez księżną Sussex słowa świadczą o zamiłowaniu do typowo francuskiego stylu. Paryżanki często wybierają naturalność i dla nich zawsze mniej znaczy więcej. Meghan mimo tego, że nie ma nic przeciwko pokazywaniu nam swojej idealnie dopracowanej, perfekcyjnej strony, nie unika także wyjść bez makijażu. Jak sama przyznała pewność siebie przychodzi z wiekiem, więc niebawem okazji do zobaczenia żony księcia Harry'ego w naturalnej wersji będzie zapewne więcej.

książę Harry, 'Spare'Zarobki Harry'ego i Meghan zwalają z nóg. Budują prawdziwe imperium

Więcej o: