Przyjaciółka księżnej Diany wspomina wyjątkowy wieczór panieński. "Aresztowano nas!". Jest zdjęcie!

Sarah Ferguson, słynna Fergie i księżna Yorku, gościła w programie Kelly Clarkson. Opowiedziała o swoim wieczorze panieńskim, na który razem z księżną Dianą wybrały specjalne przebrania. Nie skończyło się to dobrze.

Sarah Ferguson odwiedziła Kelly Clarkson w jej programie "The Kelly Clarkson Show". Opowiedziała o przyjaźni z księżną Dianą, z którą miała więź, jeszcze zanim obie weszły do rodziny królewskiej. Jej wieczór panieński, na który wybrała się z księżną, skończył się interwencją policji.

Zobacz wideo 5 nieznanych faktów z życia księżnej Diany

Księżna Diana i Sarah Ferguson aresztowane na wieczorze panieńskim

Sarah Ferguson opowiadała, że z księżną Dianą łączyły ją wyjątkowo bliskie stosunki. Była żona księcia Andrzeja podobnie, jak Diana, nie była bardzo związana związana z rodziną królewską przed ślubem. Obie panie szybko złapały kontakt i, jak twierdzi Fergie, bardzo się polubiły. Przed ślubem Fergie w 1986 roku razem wymyśliły wyjątkowy motyw na wieczór panieński - przebrały się za policjantki.

Usiadłyśmy w klubie, przyszedł do nas kelner i powiedział: "Przepraszam, ale to miejsce wyłącznie dla członków klubu. My się tu bawimy, nie obsługujemy policji". Musiałyśmy wyjść.

Wyrzucone "policjantki" z klubu udały się na ulicę, a tam spotkały prawdziwą policję. W momencie, gdy Diana rozproszyła się i krzyknęła do obcej kobiety: "ona ma moją sukienkę!!", cała sprawa z przebraniami się wydała. Zostały aresztowane za podszywanie się pod władze i zapakowane do policyjnego vana.

Przekręciłyśmy swoje pierścionki zaręczynowe, ale Diana zobaczyła na przednim siedzeniu frytki z bekonu. Zaczęła je podjadać, policjant na nią nakrzyczał "nie można tak robić!", ale to już się stało. I wtedy zorientowali się, że to Diana, no i ja, Fergie.

Sarah Ferguson i księżna Diana przebrane za policjantkiSarah Ferguson i księżna Diana przebrane za policjantki Fot. The Kelly Clarkson Show / kadr

 
Często się śmiałyśmy. Często wpadałyśmy w tarapaty - podsumowała Sarah.

Była księżna i była żona księcia Andrzeja utrzymywała z księżną Dianą bardzo dobre stosunki. Obie przechodziły kryzysy małżeńskie w podobnym momencie, obie mierzyły się z krytyką prasy, obie też pochodziły z rodzin, w których ich rodzice się rozwiedli. W podobnym czasie same decydowały się na rozwody ze swoimi mężami. Córki Fergie i synowie Diany bawili się razem i wciąż utrzymują kontakt. Nic dziwnego, że Sarah w rozmowie z Kelly Clarkson mówi, że ona za Dianą nie tęskni, bo księżna wciąż przy niej jest.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.