Wpadka w TVP na żywo. Prezenterce odjęło mowę. "Ojojojoj..."

Telewizyjne programy emitowane na żywo rządzą się swoimi prawami. Nie brakuje w nich również wpadek, o czym przekonała się prowadząca programu TVP.

Stres połączony z obecnością kamer robi swoje. Wiedzą o tym nawet najbardziej wprawieni dziennikarze, którym mimo doświadczenia nie zawsze udaje się uniknąć wpadki. Odczuła to na własnej skórze prowadząca nowy magazyn publicystyczny w TVP Info.

Zobacz wideo Cleo o Eurowizji. Jak ocenia występ Blanki i jak wspomina swój występ z Donatanem?

TVP Info jak zwykle w formie. Prezenterce odjęło mowę. "Ojojojoj"

Profil na Twitterze o nazwie "Oglądam Wiadomości, bo nie stać mnie na dopalacze", który satyrycznie spogląda na media publiczne, zamieścił krótki fragment programu TVP Info. Widzimy na nim urywek formatu "Gdzie jest pan Cogito?" prowadzony przez Małgorzatę Raczyńską-Weinsberg. Dziennikarka, chcąc zapowiedzieć swoich gości, nagle zapomina, co chce powiedzieć.

O tym właśnie porozmawiam z moim zacnymi gośćmi. A są z nami panowie dr Ka... Ojojojojoj.

Po czym chwyta się za głowę i dodaje:

Od początku, tak?

Małgorzata Raczyńska-Weinsberg jest jedną z wielu dziennikarek, której zdarzyło się przejęzyczyć na wizji. W zeszłym roku Monika Olejnik popełniła gafę podczas prowadzenia programu "Kropka nad i". Dziennikarkę błyskawicznie poprawił gość będący w studio - Radosław Sikorski. Jeszcze wcześniej prezenter TVP pomylił się zaś podczas zapowiedzi jednego z programów. Dziennikarz przejęzyczył się w wyrazie "emocje", ale - co ciekawe - nie zamierzał ratować swojego wejścia. Reakcja realizatorów była natomiast momentalna i choć wyszło niefortunnie, to cała sytuacja dostarczyła widzom powodu do śmiechu.

Zobacz też: Nietypowa sytuacja w "Dzień dobry TVN". Trwa program, wtem przerywa go przechodzień. "Ale ja nie chcę"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.