Roksana Węgiel zaskoczyła wyznaniem. Zdradziła, kiedy stała się milionerką. "Nie miałam pojęcia"

Roksana Węgiel nie może narzekać na nudę i brak pracy. Piosenkarka cały czas tworzy, a jej kariera nie stoi w miejscu. W szczerym wywiadzie wokalistka zdradziła, że jest już milionerką.

Roksana Węgiel jest jedną z tych artystek, które nie mogą narzekać na brak pracy. Po szybko rozpoczętej karierze wokalistka cały czas nie zwalnia tempa. Oczywiste jest, że wiąże się to z lukratywnymi kontraktami. Mimo młodego wieku zwyciężczyni 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci ma już na swoim koncie całkiem okrągłą sumę.

Zobacz wideo Roksana Węgiel wystąpiła na ramówce TVP

Roksana Węgiel Roksana Węgiel przedłużyła włosy do pasa. Tak wygląda z doczepami

Roksana Węgiel nie narzeka na brak pieniędzy. Uzbierała wysoką sumę

Podczas wywiadu w programie Żurnalisty Roksana Węgiel zdecydowała się zdradzić nieco więcej faktów dotyczących jej życia. Z największym zainteresowaniem spotkał się fragment dotyczący fortuny osiemnastoletniej wokalistki. Węgiel zdradziła, że miliona dorobiła się w wieku 17 lat.

Tak, to gdzieś tam było moim postanowieniem. Ucieszyłam się i wiadomo, masz coś takiego, że po prostu... Nawet się w sumie trochę wzruszyłam, bo stwierdziłam, że to, co robię, powoduje, że się spełniam na każdej płaszczyźnie - wyznała Roksana Węgiel.
 

Początkowo wokalistka nie miała świadomości, że w branży muzycznej można aż tak zarobić. Zaczynając karierę, była jeszcze dzieckiem i przede wszystkim liczyła się dla niej pasja.

W wieku 12 lat zaczęłam i totalnie nie miałam pojęcia, jakie w tej branży można zarobić pieniądze. Nigdy nie miałam mindsetu, że robię coś dla kasy. Po prostu tak wyszło - dodała piosenkarka.

Zdjęcia znajdziecie w galerii na górze strony.

Roksana Węgiel, Kevin Mglej Co robił w przeszłości chłopak Roksany Węgiel? Kevina Mgleja możecie już znać

Więcej o: