Rebel Wilson na afterparty w sukience z Oscarów sprzed trzech lat. Nosiła ją przed metamorfozą. Efekt? WOW

Rebel Wilson wie, jak olśnić, nie wydając przy tym fortuny. Wystarczy tak jak ona założyć tę samą kreację na imprezę... drugi raz. Aktorka wyglądała pięknie i pokazała, że ekologia jest dla niej ważna.

Rebel Wilson wie, jak ważne w 2023 roku jest mądre podejście do kwestii modyRebel Wilson włożyła piękną, złotą suknię na oscarowe afterparty po oficjalnej gali. Już wcześniej pojawiła się w tej kreacji na Oscarach w 2020 roku i znowu, podobnie jak trzy lata temu - olśniła! Nic więc dziwnego, że zdecydowała się na ponowne wykorzystanie wytwornej kreacji. 

Polecamy: Małgorzata Kożuchowska w tej samej sukni co Agnieszka Woźniak-Starak. Wiemy, gdzie i za ile można ją kupić

Zobacz wideo Rebel Wilson ucztuje w basenie na wakacjach

Zofia Zborowska wspomina sesję okładkową. Nie chciała, by retuszowano jej ciało Zofia Zborowska zestawiła zupełnie różne zdjęcia. Instagram vs rzeczywistość

Rebel Wilson kolejny raz w tej samej stylizacji. Mądre podejście do mody jej się opłaciło

Aktorka nie boi się tego, że zostanie źle odebrana, jeśli włożyła tę samą suknię dwa razy. Całe szczęście, ponieważ czasy, kiedy gwiazdy bały się pokazać w tej samej stylizacji na ważnym wydarzeniu, dawno już odeszły do lamusa. Rebel Wilson pokazała się na afterparty oscarowym w sukience, którą miała na sobie podczas gali rozdania Oscarów w 2020 roku. 

Rebel WilsonRebel Wilson Instagram / Rebel Wilson screen

W złotej sukience prezentowała się znakomicie i wyglądała naprawdę spektakularnie. Do tego dobrała złoty naszyjnik i zaczesała włosy w stylu gwiazd starego Hollywood. Warto dodać, że aktorka w 2020 roku była przed metamorfozą, w wyniku której sporo schudła. Później musiała prawdopodobnie skorzystać z pomocy krawca, który udoskonalił suknię, żeby pasowała do jej nowej sylwetki. Trzeba przyznać, że w złocie bardzo jej do twarzy. 

Rebel WilsonRebel Wilson Agencja Gazeta

Więcej zdjęć Rebel Wilson w boskiej sukni znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: