Skiba już po rozwodzie z żoną. Byli małżeństwem 30 lat. W sądzie nie zamienili słowa. "Jestem wolnym człowiekiem"

Krzysztof i Renata Skibowie zakończyli małżeństwo. Spędzili razem ponad 30 lat. Członek zespołu "Big Cyc" nie krył swojego zadowolenia. Obecnie miejscu u jego boku zajęła dużo młodsza Karolina Kempińska.

Krzysztof Skiba zamknął pewien etap w swoim życiu. Po ponad 30 latach spędzonych z żoną Renatą, podjął decyzję o rozwodzie. Ex-małżonkowie byli w separacji od kilku miesięcy. Jak się okazało, małżeństwo udało się rozwiązać już na pierwszej rozprawie.

Zobacz wideo Maryla Rodowicz domyśliła się, że mąż ją zdradza. Wynajęła nawet detektywa

Krzysztof Skiba jest po rozwodzie. Nie kryje zadowolenia

Pod koniec 2022 roku w mediach zrobiło się głośno o Krzysztofie Skibie. Członek zespołu "Big Cyc" pochwalił się w mediach społecznościowych swoją nową miłością. Jednocześnie zaznaczył, że z żoną pozostali w separacji. Informacja spotkała się z dużą krytyką. Głównym zarzutem fanów był wiek nowej dziewczyny Skiby. Karolina Kempińska jest młodsza od muzyka o 26 lat. Krzysztof Skiba udowodnił jednak, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Od tamtego czasu opublikował kilkanaście zdjęć z ukochaną w mediach społecznościowych. Ponadto, para udzieliła wywiadu, a nawet wspólnie zagościła w programie "Dzień Dobry TVN". 

 

Po jakimś czasie Skiba postanowił zakończyć swoje małżeństwo i skupić się na związku z Kempińską. Martwił się, że rozwód może nie zostać sfinalizowany na pierwszej rozprawie. W rozmowie z "Faktem" wyznał, że żadna ze stron nie chce tego utrudniać. Byli małżonkowie nie zgadzali się jednak w kwestiach majątkowych, a mediacje nie przyniosły efektów. Spotkali się zatem 13 marca na sali sądowej. Przed rozprawą ponoć nie zamienili ze sobą ani jednego słowa. Całość trwała jedynie paręnaście minut. Sprawę skomentował pełnomocnik Skiby, Krzysztof Dudek.

Dzisiaj zakończyliśmy postępowanie w sprawie o rozwód. Rozwód jest orzeczony z zaniechaniem orzekania o winie, także strony doszły do porozumienia i rozstały się w zgodzie - powiedział.

Krzysztof Skiba nie krył podekscytowania. Przyznał "Faktowi", że bardzo się cieszy, że rozwód doszedł do skutku. 

Jestem bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy. Jestem już wolnym człowiekiem - stwierdził w wywiadzie.

Dodatkowo, muzyk opublikował zdjęcie z partnerką na swoim profilu w mediach społecznościowych. Poinformował fanów o rozwodzie. Nie zabrakło także podziękowań dla pełnomocnika za profesjonalne przeprowadzenia sprawy. Na koniec napisał, że jest szczęśliwy z Karoliną Kempińską.

 
 

ZOBACZ TEŻ: Partnerka Krzysztofa Skiby czyta o sobie obrzydliwe komentarze. Zarzuca się jej, że przytyła. Utarła nosa hejterom

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.