Anna Lewandowska w platynowym blondzie? Fani są zachwyceni "metamorfozą"

Anna Lewandowska może pochwalić się burzą ciemnych i wypielęgnowanych włosów. Wielu fanów było jednak ciekawych, jak celebrytka wyglądałaby w blondzie. Fryzjer gwiazd postanowił to sprawdzić.

Anna Lewandowska to nie tylko sportsmenka i trenerka, lecz także bizneswoman. Wielu fanów podziwia jej urodę i często prosi o wskazówki pielęgnacyjne. Celebrytka postanowiła odpowiedzieć na potrzeby internautów i kilka lat temu stworzyła własną markę kosmetyczną. Żona Roberta Lewandowskiego oferuje szeroką gamę produktów do twarzy, ciała i włosów. Lewandowska od lat wierna jest różnym odcieniom brązu. Fryzjer Łukasz Urbański zafundował ostatnio trenerce "metamorfozę".

'Projekt Lady'. Jak zmieniły się uczestniczki show?"Projekt Lady". Karczewska wróciła do odważnych stylizacji, a Kajuth ma inną fryzurę

Anna Lewandowska w platynowym blondzie? Fani są zachwyceni "metamorfozą"

Łukasz Urbański często pokazuje na Instagramie efekty "metamorfoz" najpopularniejszych gwiazd. Sprawdził już między innymi, jak Michał Szpak wyglądałby w krótkiej fryzurze i jak prezentowałaby się Kinga Rusin w jasnych włosach. Ostatnio przeprowadził symulację ze zdjęciem Anny Lewandowskiej. Stylista fryzur pokazał, jak trenerka wyglądałaby w platynowym odcieniu na głowie.

Sporo wiadomości od was z prośbą o metamorfozę Anny Lewandowskiej. No to proszę! Zmiana koloru na jasny zimny blond - napisał na Instagramie Łukasz Urbański.

Anna Lewandowska po totalnej metamorfozieAnna Lewandowska po totalnej metamorfozie https://www.instagram.com/lukiur/ screen InstaStories

Wielu fanów uznało, że Anna Lewandowska powinna zaszaleć z fryzurą i przefarbować włosy na jasny blond. Internauci stwierdzili, że w tej wersji trenerka przypomina gwiazdę Hollywood. Niewielu pamięta, że żona piłkarza była kiedyś blondynką. Sportsmenka jakiś czas temu zamieściła na Instagramie zdjęcie z tamtego okresu i zaznaczyła, że nie ma szans, aby powróciła do tego koloru.

Małgorzata RozenekRozenek nie płaci za wynajem luksusowej willi. Zdradziła, kto pokrywa koszty

W której wersji Anna Lewandowska podoba wam się bardziej?

Więcej o: