Gąsiewska zna się z partnerem od dekady. To dlatego wcześniej nie mogli być razem [PLOTEK EXCLUSIVE]

Wiktoria Gąsiewska jest szczęśliwie zakochana. Jej ukochany to także aktor. W związku z Jasperem Sołtysiewiczem jest od niedawna, ale wyszło na jaw, że znają się dość długo.

Wiktoria Gąsiewska podczas eventu marki L’Oréal udzieliła nam wywiadu, w którym zdradziła kulisy związku z Sołtysiewiczem. Wyszło na jaw, że zakochani poznali się już w dzieciństwie. Strzała amora przyszła jednak nieco później. Sprawdźcie, co powiedziała nam aktorka.

Adam Zdrójkowski z ojcem Dariuszem "Azja Express". Adam Zdrójkowski zabrał na wyprawę ojca. Jak to wspominają?

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska o swoim związku. Z partnerem zna się od dawna

Wiktoria Gąsiewska o związku z Sołtysiewiczem. Wspomina o lojalności

Wcześniej młoda aktorka była związana z Adamem Zdrójkowskim, który sławę zawdzięcza serialowi "Rodzinka.pl". Była para grała razem w tej produkcji. Ich związek nie przetrwał próby czasu, a o rozstaniu dwójki aktorów było bardzo głośno w mediach. Dziś Gąsiewska układa sobie życie u boku nowego chłopaka, który działa w tej samej branży. Wyszło na jaw, że zakochani znają się od dawna. 

Ja z Jasperem poznałam się dobrych 8-9 lat temu przy reklamie podręczników do szkoły. (...) Już wtedy wiedziałam, że to jest szalony chłopak, który wpada i jest go pełno. Zawsze darzyliśmy się koleżeństwem, a później to się przerodziło w przyjaźń.

Gąsiewska wyjaśniła, dlaczego wcześniej nie związała się z Jasperem Sołtysiewiczem:

Zawsze Jaspera miałam za swojego przyjaciela. Uwielbiałam z nim rozmawiać. Nie raz rozmawialiśmy na tematy damsko-męskie, bo Jasper był wcześniej w innej relacji i ja też. Wspieraliśmy się dobrym słowem. (...) Traktowaliśmy się jak kumple. 

Aktorka zwróciła także uwagę na istotną dla niej cechę w relacji.

Jestem bardzo lojalna w momencie, kiedy mam partnera. Wcześniej nie patrzyłam na nikogo. (...) Teraz tak się los potoczył, że oboje mieliśmy na to (związek - red.) przestrzeń i spojrzeliśmy na siebie inaczej.

Zakochani nie kryją się ze swoją relacją w mediach. Pozowali już razem na ściance. 

Adam Zdrójkowski, Wiktoria Gąsiewska Zdrójkowski o relacjach z Gąsiewską. Wyznał też, że rozważa randkę z fanką

Zobacz też: Wiktoria Gąsiewska zaszalała na czerwonym dywanie. Sukienka odważna i obłędna. Buty jeszcze lepsze [ZDJĘCIA]

Więcej o: