Synowie Cher nie pochwalają jej związku z 40 lat młodszym partnerem. Chodzi o pieniądze. "Za nic nie zapłacił"

Cher od kilku miesięcy spotyka się z młodszym o 40 lat Alexandrem Edwardsem. Gwiazda nie zwraca uwagi na kontrowersje, jakie wzbudza jej nowy związek. Zagraniczne media donoszą jednak, że także synowie artystki nie akceptują jej partnera.

Cher to prawdziwa legenda sceny. Pomimo iż piosenkarka występuje od niemal 60 lat, nie zamierza wcale przechodzić na emeryturę. Również życie prywatne artystki kwitnie. Gwiazda odnalazła szczęście u boku młodszego o niemalże 40 lat producenta muzycznego Alexandra Edwardsa. Niestety, w mediach pojawiają się doniesienia, że synowie wokalistki nie akceptują nowego związku matki.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz o wychowaniu synów. Co po niej odziedziczyli?

Ich części ciała są warte grube miliony!Ich części ciała są warte miliony! Madonna ubezpieczyła biust, a Cyrus język

Synowie Cher nie pochwalają jej związku z 40 lat młodszym partnerem. Artystka może odciąć ich od majątku

Cher i Alexander Edwards spotykają się od kilku miesięcy. Para zdążyła się nawet zaręczyć. Serwis radaronline.com donosi, że producent muzyczny poznał już najbliższych piosenkarki i robi wszystko, aby jej dzieci go zaakceptowały. Gwiazda jest matką dwóch synów. 50 -letniego Chaza Bono i Elijaha Allmana. Według informacji podawanych przez wspomniany portal mężczyznom nie podoba się nowy związek wokalistki. Uważają, że relacja rozwija się zbyt szybko i mają wątpliwości co do intencji ukochanego matki. Według Chaza producentowi muzycznemu zależy tylko na pieniądzach artystki.

Uważa, że wykorzystuje Cher i zależy mu wyłącznie na jej majątku i znajomościach w branży muzycznej - twierdzi źródło serwisu.

Synowie Cher nie pochwalają jej związku z 40 lat młodszym partnerem. Artystka może odciąć ich od majątkuSynowie Cher nie pochwalają jej związku z 40 lat młodszym partnerem. Artystka może odciąć ich od majątku Fot. East News

Kolejny informator potwierdza obawy syna artystki i zapewnia, że to wokalistka pokrywa wszystkie wydatki.

Prawie za nic nie zapłacił, odkąd on i Cher spotkali się w Paryżu we wrześniu ubiegłego roku - zdradza rozmówca portalu.

Roksana WęgielRoksana Węgiel zmagała się z depresją. Pomogła jej wtedy jedna osoba

Kwestia ta ma być powodem sporów między gwiazdą a jej synami. Artystka uważa, że dzieci nie powinny ingerować w to, w jaki sposób wydaje swoje pieniądze. Gwiazda twierdzi podobno, że jeśli zajdzie taka konieczność, odetnie Chaza i Elijaha od majątku. Informatorzy portalu twierdzą jednak, że nie tylko synowie martwią się o nowy związek Cher. Przyjaciele wokalistki także mają niepokoić się tym, że nie dostrzega ona widocznych dla wszystkich znaków ostrzegawczych.

Więcej o: