Sebastian Fabijański już rozstał się z 19-latką. Wiadomo, dlaczego związek się zakończył

Sebastian Fabijański ponownie zmienił status związku. Jak informuje Pudelek, aktor, muzyk, artysta, wojownik, nie jest już z 19-letnią Zofią. Trudno za nim nadążyć.

Sebastian Fabijański pod koniec lutego zawiózł 19-latkę do cukierni Magdy Gessler. Romantyczny wypad uchwycili paparazzi, ale o nowej relacji aktora-muzyka-artysty-wojownika mówiło się już nieco wcześniej. Okazuje się, że na tym jednak koniec, a Sebastian i influencerka-tiktokerka Zofia się rozstali.

Sebastian FabijańskiSebastian Fabijański z nową dziewczyną. Wozi 19-latkę w porshe za 700 tysięcy

Zobacz wideo Anna-Maria Sieklucka o Fabijańskim i gali Fame MMA

Sebastian Fabijański już nie jest z Zofią?

Choć zdjęcia z wypadów na miasto świadczyły ewidentnie o nieco głębszej relacji, niż koleżeńska, para utrzymywała, że to tylko "przyjaźń". Kiedy Zofia trafiła do szpitala z zapaścią, obserwatorów na Instagramie poinformowała, że "serce jej z tej miłości nie wyrabia". Jak informuje Pudelek, rzeczywiście nic więcej z tej relacji nie będzie:

To była tylko chwilowa historia. Nic poważnego. Już się zresztą skończyła - podsumował informator serwisu.

Co więcej, nowa relacja z podobnie młodą osobą raczej nie interesuje Sebastiana, który miał się "przekonać, że 19-latki nie są dla niego".

Sebastian jest zdania, że musi być pewny danej osoby na sto procent, zanim zaprosi ją do życia swojego syna. Gdy zacznie rozglądać się za kimś na stałe, zapewne będzie to dojrzalsza kobieta.

To brzmi jak odpowiedzialne podejście.

Sebastian Fabijański i Maffashion już nie są razem. To nie pierwsze medialne rozstanie aktoraFabijański i Maffashion już nie są razem. To nie pierwsze medialne rozstanie aktora

Sebastian Fabijański i jego byłe związki

35-latek ma za sobą liczne relacje romantyczne i okresy narzeczeństwa - z Maffashion i Olgą Bołądź. Wśród jego byłych partnerek znalazły się również Agnieszka Więdłocha i Anna-Maria Sieklucka. Podejrzewano, że spotykał się też z Laurą Mancewicz i Marianną Zydek, jednak żadna ze stron nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła tym informacjom. Do tego grona "byłych" dołączyła teraz również Zofia.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o: