Joanna Opozda ma dość. Nie zamierza już milczeć. To dlatego usunęła miażdżący wpis o Królikowskim

Joanna Opozda po oświadczeniu Antoniego Królikowskiego, który ujawnił, że zapłacił jej 45 tysięcy, opublikowała wpisy, w których uderzyła w ojca dziecka i jego partnerkę. Po chwili usunęła publikacje. Dodała wymowne InstaStories.

Antoni Królikowski 9 marca usłyszał zarzut kierowania samochodem osobowym pod wpływem substancji psychotropowej. Grożą mu dwa lata pozbawienia wolności. Aktor opublikował oświadczenie, w którym ujawnił, że dopiero po rozstaniu z Joanną Opozdą wdrożył na stałe leczenie medyczną marihuaną. Żona miała do niego o to pretensje, a nawet poszli na układ, według którego miała mu płacić 15 tysięcy za każdym razem, gdy substancja zostanie wykryta w jego organizmie. Opozda tym razem postanowiła, że nie będzie milczeć i opublikowała wpis, w którym uderzyła w ojca syna i jego partnerkę. Szybko jednak go usunęła. W rozmowie z Pudelkiem tłumaczy, dlaczego tak zdecydowała. Dodała na profil także wymowne InstaStories.

Edyta Górniak i Dariusz Krupa Przemek Kossakowski i Martyna WojciechowskaPrzedstawiamy najgłośniejsze rozwody gwiazd

Zobacz wideo Joanna Opozda opowiedziała o problemach ze zdrowiem po ciąży

Joanna Opozda ma dość. "Jestem już zmęczona tym wszystkim"

Joanna Opozda opublikowała fragment piosenki pt. "Zen", a jej tekst wyraźnie wskazuje, że jedyne, czego pragnie, to spokoju.

Po prostu daj mi życie, daj mi pokój, daj mi hałas Niech ktoś da mi ku**a zen - słyszymy.

Aktorka w rozmowie z Pudelkiem przyznała też, że usunęła wpisy, bo stwierdziła, że komentowanie co chwilę słów ojca Vincenta nie ma sensu. Podkreśliła, że targają nią skrajne emocje.

Sama już nie wiem, czy jest sens, żebym za każdym razem komentowała te bzdury? Życie jest za krótkie, żeby się tak ciągle przepychać. Z drugiej strony, nie chcę, żeby mój syn kiedyś powiedział mi: "Mamo, skoro tak nie było, dlaczego milczałaś? "Jestem już zmęczona tym wszystkim, naprawdę staram się zachowywać dojrzale, ale czasami to bardzo trudne, na końcu jestem tylko człowiekiem, którym targają różne emocje, który popełnia błędy.

Opozda chce skupić się na pracy i synu, a ciągle czuje się prowokowana przez drugą stronę.

Bardzo bym chciała to wszystko zakończyć i skupić się na tym, co w życiu naprawdę ważne. Na wychowaniu mojego synka, na pracy. Jestem nieustannie prowokowana przez drugą stronę, która zupełnie nie widzi, że wyrządza krzywdę przede wszystkim naszemu dziecku.

Fani porównują żonę Rzeźniczaka do Emily Ratajkowski. Zasugerowali, że powiększyła ustaFani porównują żonę Rzeźniczaka do Emily Ratajkowski. Zasugerowali, że powiększyła usta

Na koniec zwróciła się do mediów i poprosiła, aby nie wiązały jej już z Antonim Królikowskim. Dodała, że wszystkie sprawy między nimi chce załatwić w sądzie.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o: