Nagi Michał Żebrowski świętuje Dzień Mężczyzny. Uchwyciła go żona. "Ostry cień mgły"

Aleksandra Żebrowska pokazała męża w wersji, w której fani zwykle go nie widują. Michał Żebrowski zapozował do zdjęcia całkowicie nagi.

Aleksandra Żebrowska wielokrotnie zaskakiwała prywatnymi treściami. Na Instagramie publikowała już zdjęcia, na których siedziała na toalecie i karmiła piersią czy też pozowała w kuchni bez koszuli, o której "zapomniała". Jej obserwatorzy już raczej przywykli do tego, że zdarza jej się publikować półnagie fotografie. Tym razem poszła jednak o krok dalej. Uchwyciła męża w stroju Adama.

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Nagi Michał Żebrowski świętuje Dzień Mężczyzny 

10 marca Michał i Aleksandra Żebrowscy obchodzili Dzień Mężczyzny. Celebrytka wyciągnęła telefon i uchwyciła całkowicie nagiego męża, który prężył się z przeciwsłonecznych okularach. Jego sutki zasłoniła emotikonami kwiatów, natomiast przyrodzenie - kciukiem.

Równości! #dzieńmężczyzn - pisała Aleksandra Żebrowski.
 

W komentarzach nie zabrakło kilku żartów od bliskich celebrytki, a także samego Żebrowskiego.

Ostry cień mgły - napisał aktor.
Wow, mając tak długie palce, powinnaś zostać pianistką! - dodała Agata Rubik.
Mały kciuczek wystarczy - dogryzał Jarosław Bieniuk.

Trzeba przyznać, że Michał i Aleksandra Żebrowscy po raz kolejny popisali się dużym dystansem do siebie.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.