Nietypowa sytuacja w "Dzień dobry TVN". Trwa program, wtem przerywa go przechodzień. "Ale ja nie chcę"

Tomasz Zubilewicz miał przedstawić pogodę w "Dzień doby TVN". Nim jednak opowiedział o sytuacji meteorologicznej, musiał zmierzyć się z osobliwą sytuacją.

W programach emitowanych na żywo zdarzają się wpadki mniejsze i większe. Czasem dochodzi także do nieszablonowych sytuacji, w których prezenter musi wykazać się sprytem i odpowiednio wybrnąć. Jak to zrobić, mogli zobaczyć widzowie ostatniego wydania "Dzień dobry TVN".

Zobacz wideo Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne, które zapamiętamy na długo

Niezadowolony przechodzień przerwał program 

W piątkowym wydaniu "Dzień dobry TVN" wyemitowanym 10 marca prognoza pogody została zaprezentowana poza studiem. Tomasz Zubilewicz połączył się z Pauliną Krupińską i Danielem Michałowskim z Beskidu Śląskiego, a konkretnie ze szczytu Szyndzielni. Nim jednak opowiedział o pogodzie, pokazano w kadrze zimowy las. W tym momencie zza kadru dało się usłyszeć głos przechodzącego tamtędy mężczyzny. Ten był wyraźnie niezadowolony z faktu, że może pojawić się na wizji. Postanowił więc wyrazić swój sprzeciw.

Ale ja dziękuję bardzo, nie chcę występować u was w telewizji...-  usłyszeli widzowie.

Tomasz Zubilewicz szybko zareagował i załagodził sytuację. 

Dobrze, dobrze, dziękujemy bardzo, że jest pan szczery. Wszystkiego dobrego! Cieszymy się, że się pan zatrzymał. Pan ogląda dobre prognozy pogody - powiedział.

Nietypowa prognoza pogody w 'Dzień dobry TVN'Nietypowa prognoza pogody w 'Dzień dobry TVN' Screen 'Dzień dobry TVN'/TVN

Turysta był wyraźnie zadowolony z takiego obrotu spraw i pokazał prezenterowi podniesiony kciuk. Oczywiście twarz przechodnia zgodnie z jego życzeniem nie została pokazana w programie. 

Warto dodać, że Paulina Krupińska i Daniel Michałowski, którzy przyglądali się całej sytuacji, odetchnęli z ulgą. 

A jak wy zachowalibyście się, gdyby nagle na waszej drodze stanęły kamery jakiejś śniadaniówki?

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.