Małgorzata Rozenek wykluczyła z diety te trzy produkty. To sekret jej figury. Nawiązała do wypełniaczy w twarzy

W jednym z wywiadów Małgorzata Rozenek wyjawiła sekret swojej diety. Okazuje się, że celebrytka na dobre odstawiła trzy produkty. To pomaga jej zadbać o formę.

Małgorzata Rozenek może pochwalić się doskonałą formą. Jakiś czas temu prowadząca "Dzień dobry TVN" zaczęła regularnie ćwiczyć, ale też przestrzegać diety. Jej sekretem są trzy produkty, które wyeliminowała z jadłospisu. Tak dba o swoją sylwetkę.

Zobacz wideo Zapytaliśmy Małgorzatę Rozenek o chodzenie do lekarza bez kolejki. "Mam konsekwentny zwyczaj"

Radosław Majdan, Małgorzata RozenekMajdan zrobił Rozenek niespodziankę w Dniu Kobiet. Wie, jak uszczęśliwić żonę

Małgorzata Rozenek: Alkohol dla kobiety, która ma jakieś wypełniacze na twarzy to jest tragedia

W jednym z wywiadów Małgorzata Rozenek wyznała, których produktów unika, żeby zachować świetną formę. Okazuje się, że na liście rzeczy zakazanych jest cukier, alkohol i mięso. 

Cukier, mięso i alkohol. To są trzy rzeczy, których wyeliminowanie jest przepisem na zdrową sylwetkę, ale przede wszystkim zdrowie. (...) Cukier jest tragiczny, alkohol dla kobiety, która jest po 30-stce i ma jakieś wypełniacze na twarzy, to już w ogóle jest tragedia. No i mięso. Wbrew pozorom zabiera nam siłę, a nie ją daje - powiedziała Małgorzata Rozenek w rozmowie z Jastrząb Post.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Fot. Instagram.com/m_rozenek

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Żona Radosława Majdana przyznała także, że dużo trenuje, żeby czuć się ze sobą dobrze. Podkreśliła, że ze względu na swoją siłę fizyczną raczej nie choruje, a katary i przeziębienia nie są jej straszne. Kluczowa jest dla niej też dyscyplina, która nie pozwala jej odpuszczać. 

Kinga Rusin52-letnia Kinga Rusin nie je tych dwóch produktów. Tak schudła 20 kg

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o: