Kazik Staszewski podejrzewał, że miał raka mózgu. Zmaga się z postępującą dolegliwością

Kazik Staszewski w wywiadzie opowiedział o stanie zdrowia. Jego przypuszczenia się nie potwierdziły. Diagnoza okazała się inna.

Kazik Staszewski był gościem "Melliny Mellera" w radiu Eska Rock. Lider zespołu Kult w szczerej rozmowie z Marcinem Mellerem opowiedział między innymi o swoich problemach ze zdrowiem. O złym stanie muzyka pisaliśmy w czerwcu zeszłego roku. Zostały wtedy odwołane koncerty zespołu. Okazało się, że Kazik miał niedyspozycję głosową. Jednak to nie koniec problemów zdrowotnych lidera Kultu.

Zobacz wideo Choroba zostawiła Jacka Rozenka z długami. "Jeszcze jakieś trzy lata spłacania"

Dramat Kazik Staszewski. Myślał, że ma raka mózgu. Diagnoza okazała się inna

Kazik to legenda polskiego rocka. Założony przez niego zespół Kult 12 marca 2023 roku obchodzi 21-lecie. Muzycy wciąż są obecni na polskiej scenie muzycznej i w show-biznesie. Lider grupy niedawno udzielił obszernego wywiadu Marcinowi Mellerowi. Opowiedział o dolegliwości, na którą cierpi. Wszystko zaczęło się od przenikliwego pisku w uszach. Muzyk zorientował się, że coś jest nie tak na działce, gdzie było wyjątkowo cicho i w końcu mógł zaobserwować objawy. Początkowo myślał, że to rak, diagnoza okazała się jednak inna. Muzyk traci słuch.

Rano wyszedłem na ganek i słyszę, że pisk. W mieście nie zwracałem uwagi na to i ten pisk jest ciągle i ten pisk jest do dzisiaj. Najpierw zwalałem to na karb tego, że mam raka mózgu - wyznał przejęty Kazik w rozmowie.

Muzyk przeprowadził szereg badań. Jego wcześniejsze podejrzenia, że może to być rak, nie okazały się prawidłowe. Diagnoza to postępująca utrata słuchu. Obecnie Kazik nosi aparaty słuchowe, które pozwalają mu normalnie funkcjonować. Obecnie nie wiadomo, czy muzyk będzie w stanie kontynuować karierę. Na razie Kult ogłosił terminy trasy Kult Akustik na rok 2023.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.