Meryl Streep i jej najstarsza córka są podobne jak dwie krople wody. Mamie Gummer poszła w ślady mamy

Maryl Streep doczekała się czwórki dzieci. Najstarsza córka gwiazdy Hollywood nie tylko poszła w ślady słynnej mamy, ale też wygląda jak jej kopia.

Meryl Streep to legenda Hollywood. Gwiazda ma na koncie trzy Oscary i mnóstwo ról, które zapisały się w historii kina. Przez cały czas trwania kariery aktorka stroniła od skandali i trzymała życie prywatne z dala od mediów. Artystka od ponad 40 lat jest żoną Dona Gummera. Para doczekała się czwórki dzieci, syna i trzech córek. Wszystkie pociechy Streep poszły w jej ślady i związały swoją przyszłość z aktorstwem. Nie da się nie zauważyć, że najstarsza córka odziedziczyła po mamie nie tylko talent, ale także urodę. Panie są do siebie łudząco podobne.

Zobacz wideo Najciekawsze imiona dzieci gwiazd. Nie tylko Michał Wiśniewski postawił na oryginalność

Katarzyna Skrzynecka, Alikia Ilia Łopucka, Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska Problematyczne imiona dzieci gwiazd. Etiennette i Alikia to dopiero początek

Meryl Streep i jej najstarsza córka są do siebie podobne jak dwie krople wody. Mamie Gummer poszła w ślady mamy

Mamie Gummer urodziła się w 1983 roku. Przed kamerą występuje od najmłodszych lat. Debiut zaliczyła, kiedy miała zaledwie półtora roku. Pojawiła się wówczas w filmie "Zgaga", w którym główną rolę grała Meryl Streep. Od tamtego czasu najstarsza córka gwiazdy Hollywood zagrała w kilkudziesięciu filmach i serialach. Przede wszystkim związana jest jednak z teatrem. Od lat występuje na deskach Broadwayu. Za debiutancką rolę w sztuce zatytułowanej "Mr. Marmalade" otrzymała nagrodę Theatre World Award.

Józef Wojciechowski Wszystkie dzieci Józefa Wojciechowskiego. Ma ich łącznie sześć

Uwagę zwraca niesamowite podobieństwo Mamie Gummer do matki. Panie wyglądają niemal identycznie. Jeśli kiedyś powstanie film biograficzny opowiadający o Meryl Streep, jej najstarsza córka jest idealną kandydatką, by wcielić się w legendarną aktorkę.

 

Też dostrzegacie to niezwykłe podobieństwo?

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o: