Roberto Cavalli został ojcem w wieku 82 lat. To jego szóste dziecko

Roberto Cavalli w wieku 82 lat został ojcem. Włoski projektant doczekał się syna z modelką Sandrą Bergman.

8 marca potwierdzono, że Roberto Cavalli został ojcem. To już szóste dziecko projektanta, który ma na swoim koncie ogromną fortunę. Wiadomo już, że chłopiec ma na imię Giorgio i urodził się w malowniczej Florencji.

Zobacz wideo Rafał i Gabriel na premierze "365 dni". W filmie zagrali włoskich projektantów mody

Roberto Cavalli doczekał się kolejnego dziecka. Nazwał syna na cześć zmarłego ojca

Projektant postanowił nazwać swojego nowo narodzonego syna na cześć zmarłego ojca. Mężczyzna w 1944 roku został zastrzelony przez Niemców we włoskim mieście Cavriglia. Informację o narodzinach chłopca potwierdził Roberto Alessi. Przyjaciel projektanta upublicznił radosną nowinę w rozmowie z magazynem "Novella 2000".

Roberto CavalliRoberto Cavalli Pr Photos

Matką dziecka jest znacznie młodsza od projektanta szwedzka modelka Sandra Bergman. Podobnie jak Cavalli jest ona posiadaczką ogromnej fortuny. Dość powiedzieć, że należy do niej warta ponad 2,5 miliona dolarów wyspy Stora Rullingen położona około 80 km od Sztokholmu.

Giorgio to szóste dziecko włoskiego projektanta i pierwsze Bergman. Modelka i projektant są parą od 15 lat.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.