Cielecką i Gelnera dzieli 16 lat różnicy, ale łączy niemal wszystko. "Serce wybrało jego". To Robert Kupisz ujawnił ich związek

Przez długi czas uchodzili za jedną z najbardziej skrytych par polskiego show-biznesu. Dziś Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner otwarcie mówią o łączącej ich relacji.

Pierwsze doniesienia o tym, że Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są parą, zaczęły pojawiać się w 2019 roku. W tabloidach spekulowano wówczas, że aktorka nie chce upubliczniać związku z 16 lat młodszym aktorem z obawy przed tym, jak dzieląca ich różnica wieku zostanie odebrana. Z biegiem czasu zakochani przestali jednak przejmować się krytyką, a dziś zgodnie podkreślają, że wiek to tylko liczba.

Zobacz wideo Jeżowska o Gelnerze

Lara Gessler mieszkanieEklektyczne mieszkanie Lary Gessler. Niepowtarzalny klimat

Historia miłości Magdaleny Cieleckiej i Bartosza Gelnera

Jak nietrudno się domyślać, aktorska para poznała się w pracy. Obydwoje są bowiem aktorami warszawskiego Nowego Teatru. Ani Gelner, ani Cielecka bardzo długo nie komentowali jednak pojawiających się doniesień o tym, że łączy ich coś więcej niż relacje zawodowe. Nie uciszyło to jednak medialnych spekulacji, zwłaszcza gdy w sierpniu 2019 roku Robert Kupisz udostępnił ich wspólne zdjęcie z wesela Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony.

 

Niedługo później w mediach pojawiły się plotki o kryzysie, jednak już wiosną 2020 roku znajomy pary zapewniał, że obydwoje mają po prostu wybuchowe temperamenty. Dodał także, że zbliżyli się do siebie podczas wymuszonej wybuchem pandemii izolacji.

Magda i Bartek tworzą typowy włoski związek, w którym namiętność przeplata się z kłótniami. Oboje mają ostry temperament, więc tam cały czas iskrzy. Kochają się, za chwilę rozstają, a i tak do siebie wracają. Wspólne spędzanie izolacji mocno ich zbliżyło i dało namiastkę zwyczajnego związku. Oglądają filmy, spacerują - cytował wówczas informatora serwis WP Gwiazdy.

Sami zainteresowani nie odnosili się do pogłosek ani o związku, ani o kryzysie. W kwietniu 2021 roku Magdalena Cielecka gościła na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, gdzie uchyliła rąbka tajemnicy na temat partnera, z którym się spotyka. Nie wyjawiła jednak, o kogo chodzi.

Z pierścionkami przychodzi bardzo często, ale one są wszystkie zaręczynowe. Ja to tak traktuje, że są zaręczynowe. Każdy pierścionek jest w pewien sposób emanacją emocji, jakimś komunikatem - mówiła aktorka.

Na oficjalne potwierdzenie, że są razem, fani aktorskiej pary musieli czekać aż do maja 2021 roku. Bartosz Gelner zrobił to w bardzo subtelny sposób podczas reportażu w "Dzień dobry TVN". Aktor niespodziewanie wymienił imię ukochanej, gdy opowiadał o ich ulubionej restauracji.

Jak z Magdą krążymy po mieście na rowerach, to mamy taki system, że tu wpadamy - przyznał.

Zakochanych łączy zamiłowanie nie tylko do aktywnego spędzania czasu, ale też wspólnego podróżowania. Magdalena Cielecka wiosną i latem 2022 roku udostępniła na Instagramie zdjęcia z ich romantycznego wyjazdu do Paryża, a także nadmorskich wakacji, które spędzali w gronie przyjaciół.

Magdalena Cielecka i Bartosz GelnerMagdalena Cielecka i Bartosz Gelner Instagram/ cielecka_magda.official

Magdalena Cielecka pokazała, jak spędza czas na wakacjach z Bartoszem GelneremMagdalena Cielecka pokazała, jak spędza czas na wakacjach z Bartoszem Gelnerem fot. instagram.com/cielecka_magda.official

Dzieci tych gwiazd żyją w luksusie. Złota kołyska i mini-ferrari to dopiero początekDzieci tych gwiazd żyją w luksusie. Złota kołyska i mini-ferrari to dopiero początek

Niedługo wcześniej aktorka pierwszy raz zdecydowała się otwarcie opowiedzieć o ich związku. W kwietniu 2021 roku ukazał się obszerny wywiad z Cielecką w "Zwierciadle". Odniosła się w nim także do dzielącej ich różnicy wieku.

Mam pełną tego świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie wartościuje go przez pryzmat wieku, tylko tego, jakim jest człowiekiem. Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame - mówiła aktorka.

Magdalena Cielecka wyjawiła także, że fakt, iż obydwoje są aktorami, pomaga im nieco lepiej się zrozumieć. Podkreśliła też, że uczucie przyszło do niej zupełnie niespodziewanie.

Na pewno wspólny kod porozumiewania się, ten sam świat, nawet to tak zwane przynoszenie problemów zawodowych do domu - to wszystko pomaga we wzajemnym rozumieniu się. Ale nie ma reguł. W takiej relacji czasem jest łatwiej, a czasem trudniej. Jak w każdej. Przecież nie planuję, w kim się zakocham, to się po prostu wydarza - dodała.

Kilka miesięcy później o różnicy wieku w związku Bartosz Gelner opowiadał w programie Kuby Wojewódzkiego. Nie ukrywał, że komentarze na ten temat są dla niego absurdalne.

Widzimy mnóstwo przykładów mężczyzn, którzy mają młodsze partnerki i chwała im za to. Niech każdy sobie robi, co chce. (...) Słyszymy, że wyglądamy jak matka z synem. Magda wygląda, jakby była w moim wieku - stwierdził.

Uczucie między parą nie tylko nie wygasło, ale zdaje się coraz silniejsze. Na początku 2023 roku Bartosz Gelner zdradził też, że obydwoje cały czas stymulują się intelektualnie, a to jest dla niego najważniejsze w udanej relacji.

Ja z Magdą prawie cały czas rozmawiam. Oglądamy coś, potem mówimy o tym, wymieniamy nasze poglądy. (...) Przed nami jeszcze dużo do przegadania, ale na razie tematy się nie kończą i to jest super. Muszę mieć sparing partner - mówił w rozmowie z Szymonem Majewskim.

Choć ich relacja dawno przestała być już tajemnicą, Gelner i Cielecka cały czas unikają wspólnego pojawiania się na ściankach i stronią od blasku fleszy. Aktorka zrobiła jednak wyjątek i pojawiła się u boku ukochanego na początku marca podczas uroczystej premiery filmu "Pokolenie Ikea", w którym Gelner gra główną rolę.

Bartosz Gelner, Magdalena CieleckaBartosz Gelner, Magdalena Cielecka KAPiF

Więcej o: