Jacek Kopczyński zabrał nową ukochaną na premierę spektaklu. Klaudia Kardas to autorka kontrowersyjnej książki

Jacek Kopczyński zabrał na premierę spektaklu nową ukochaną. Czym na co dzień zajmuje się wybranka jego serca? Klaudia Kardas niedawno wydała debiutancką książkę.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński byli małżeństwem przez wiele lat. Niestety, związek przechodził poważny kryzys i nie udało się go uratować, a wieść o rozstaniu obiegła media. Jakiś czas później spekulowano o nowej partnerce aktora. Jacek Kopczyński rozpoczął już nowy rozdział w życiu u boku Klaudii Kardas. Ostatnio para pojawiła się razem na premierze spektaklu "Testosteron". Sprawdźcie, kim jest nowa ukochana aktora.

Zobacz wideo Patrycja Markowska o synu i kryzysie w małżeństwie

Jacek Kopczyński zabrał nową ukochaną na premierę 

8 marca odbyła się premiera spektaklu "Testosteron". Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Jacka Kopczyńskiego w towarzystwie Klaudii Kardas. Para elegancko się prezentowała. Aktor wybrał granatowy garnitur w modną kratkę. Z kolei jego ukochana postawiła na czarną prostą sukienkę i kolorowy płaszcz. Oboje prezentowali się zjawiskowo, ale niechętnie pozowali do zdjęć. Gwiazdor nie odstępował partnerki ani na krok. Zdobył się nawet na stosowny gest w stosunku do paparazzi.

testosteron - premieratestosteron - premiera KAPiF.pl / KAPIF.pl

Kim jest Klaudia Kardas, nowa partnerka aktora?

Klaudia Kardas i Jacek Kopczyński poznali się przez wspólnych znajomych. Płomienne uczucie szybko ich połączyło. Para spotyka się od kilku miesięcy. Pierwszy raz aktora w towarzystwie tajemniczej brunetki mieliśmy okazję zobaczyć w grudniu 2022 roku.

Klaudia Kardas ma 39 lat i urodziła się w Skarżysku-Kamiennej. Jak sama mówi, dzieciństwo spędziła w domu dziecka, ale... nigdy tam nie mieszkała.

Moi przyjaciele to były dzieciaki właśnie z bidula. Przyjaźniłam się z nimi bardzo długo, a z niektórymi kontakt mam do dzisiaj. I tak, większość czasu spędzałam w bidulu, ale tylko dlatego, że ja ich uwielbiałam. Dlatego jest napisane na okładce (jej książki - red.), że dzieciństwo spędziłam w domu dziecka. Ale nie mieszkałam tam - wyjaśniła na Instagramie.

Podkreśla, że w głębi serca jest bardzo wrażliwa. Jesienią 2022 roku wydała debiutancką książkę o tytule "Kokainowa księżniczka". Opowiada historię kobiety, która zostaje menedżerką kontrowersyjnego nocnego klubu w Sopocie.

Wszyscy co mnie znają, wiedzą, że dla mnie rozmowa na temat seksu, jest równie prosta, jak spalenie obiadu. Każdy, kto przeczyta moją książkę, będzie chciał przeżyć podobne doznania seksualne, jakie miała tytułowa bohaterka Natalia. Większość kobiet będzie chciała tak spróbować, inne będą się zastanawiać, a kolejne stwierdzą, że dla nich jest to obrzydliwe. Seks, który opisuję, jest mocny, rzadko romantyczny. Po przeczytaniu mojej "Kokainowej Księżniczki" większość będzie miała mokre majtki - reklamuje swoje dzieło autorka.

Wygląda na to, że Klaudia Kardas postanowiła pójść w ślady Blanki Lipińskiej i podbić rynek literacki bezpruderyjnym erotykiem. Jacek Kopczyński chętnie pomaga ukochanej w promocji - przed świętami Bożego Narodzenia zachęcał fanów na Instagramie do zakupu książki na prezent.

 
 

Kobieta aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje, jak wygląda jej życie codzienne. Oprócz dzielenia się nowościami uwielbia prowadzić pogadanki motywacyjne na różnorodne tematy, w tym o związkach i relacjach damsko-męskich. Prywatnie Klaudia Kardas jest mamą dwójki dzieci, w tym 13-letniej córki.

Jakiś czas temu partnerka Jacka Kopczyńskiego wybrała się na narty. Niedawno relacjonowała, co dostała od Jacka Kopczyńskiego na urodziny - pochwaliła się w sieci kwiatami i pluszowym misiem. Na jej profilu nie brakuje także wyznań miłości do ukochanego. Myślicie, że do siebie pasują?

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.