Odmieniona Joanna Racewicz na premierze "Testosteronu". Nowa fryzura to jedno

Joanna Racewicz pojawiła się na premierze "Testosteronu". Uwagę zwracał jej nowy wizerunek. Do teatru przybyły także dawno niewidziane na ściankach gwiazdy.

Po 20 latach od premiery "Testosteronu" Andrzeja Saramonowicza spektakl powrócił na deski teatru w odświeżonej wersji. Na uroczystą premierę 8 marca przybyli m.in. dawno niewidziany Bartosz Obuchowicz z żoną, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Jacek Kopczyński z nową partnerką oraz Joanna Racewicz. Dziennikarka wyglądała nieco inaczej niż zwykle.

Zobacz wideo Sposób na hejterów według Joanny Racewicz? Wchodzi na ich profile i zostawia komentarze

Premiera "Testosteron". W teatrze pojawiło się wiele gwiazd

Jedną z osób, które pojawiły się na premierze spektaklu "Testosteron" była Joanna Racewicz. Dziennikarka jest obecna w mediach od dawna. Na Instagramie publikuje wpisy o charakterze politycznym, odwołuje się do bieżących wydarzeń w kraju. Nie brak też jednak jej prywatnych zdjęć. Pod tymi niejednokrotnie pojawiają się komentarze hejterów, którzy atakują prezenterkę. W głównej mierze okrutne komentarze dotyczą aparycji Racewicz. Internauci wmawiają jej bowiem, że przesadza z medycyną estetyczną. Na premierze dziennikarka pojawiła się w czarnym total looku. Postawiła na obcisłe, błyszczące legginsy i obszerną marynarkę. Oczy zasłoniła dużymi okularami, jednak i tak największą uwagę przykuwały mocno podkreślone duże usta. Racewicz, która długo była wierna krótkim włosom, teraz je zapuściła, co sprawia, że wygląda inaczej.

Joanna RacewiczJoanna Racewicz KAPiF.pl / KAPIF.pl

Na premierze pojawił się również Jacek Kopczyński, który po raz kolejny pokazał się publicznie z nową partnerką, Klaudią Kardas. Autorka erotyków postawiła na wzorzyste futro, które z pewnością rzucało się w oczy. To jedno z pierwszych wspólnych wyjść pary po oficjalnym rozstaniu aktora z Patrycją Markowską.

Jacek Kopczyński z partnerkąJacek Kopczyński z partnerką KAPiF.pl / KAPIF.pl

Więcej zdjęć gwiazd z premiery znajdziecie w galerii u góry strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.