"Sprawa dla reportera". Elżbieta Jaworowicz nie wytrzymała. Zrugała księdza na wizji

Elżbieta Jaworowicz nie zgodziła się z księdzem w sprawie pożycia małżeńskiego i głośno wyraziła swoje oburzenie. Do zdarzenia doszło na planie programu "Sprawa dla reportera".

Elżbieta Jaworowicz od lat stara się nieść pomoc i z ekipą programu "Sprawa dla reportera" dociera w najdalsze zakątki Polski. W jednym z odcinków programu doszło do ostrej różnicy zdań między dziennikarką, a zaproszonym księdzem. Duchowny stwierdził, że żona ma obowiązek "obsługiwania" męża w łóżku. Słysząc te słowa, Jaworowicz nie wytrzymała.

Zobacz wideo Ks. Adam Ołdak: Życia się nie wybiera, życie się przeżywa

Elżbieta Jaworowicz, Daniel Midas Elżbiecie Jaworowicz grozi zwolnienie? Daniel Midas mówi o wyroku sądu

Elżbieta Jaworowicz nie zgodziła się z księdzem w "Sprawie dla reportera". Doszło do ostrej wymiany zdań

W jednym z odcinków "Sprawy dla reportera" było naprawdę gorąco. Podczas poruszania jednego z tematów głos postanowił zabrać zaproszony do studia ksiądz. Duchowny z pełną powagą stwierdził, że żona powinna "obsługiwać" męża w łóżku nawet wtedy, gdy nie ma na to ochoty.

Mąż źle panią traktował, bo pani męża nie obsługiwała w łóżku. Pani jako żona ma obowiązki też, także współżycia, to jest obowiązek małżeński - powiedział ksiądz Jurczuk.

Na reakcję prowadzącej nie trzeba było długo czekać. Charyzmatyczna dziennikarka natychmiast stanęła w obronie kobiety i wdała się w dyskusję z księdzem.

Naprawdę ksiądz tak sądzi?- zapytała Elżbieta Jaworowicz.
No, oczywiście, to jest obowiązek małżeński - odpowiedział ksiądz Jurczuk.
Ale chwileczkę! Nie no, chwila! Troszeczkę ksiądz przesadził - dodała oburzona dziennikarka.

Pozostałe osoby znajdujące się w studiu poparły Elżbietę Jaworowicz i przyznały jej rację.

Nieoficjalnie mówi się o tym, że nowy prezes Telewizji Polskiej nie przepada za Elżbietą Jaworowicz. Prowadząca "Sprawę dla reportera" w rozmowie z "Tele Tygodniem" wyjawiła jednak, że cały czas czuje się potrzebna. Biorąc pod uwagę jej podejście do tematu, "Sprawa dla reportera" jeszcze długo pozostanie na antenie.

Edyta Pagel ujawniła kulisy 'Sprawy dla reportera'. 'Wymiotowałam' Edyta Pagel ujawniła kulisy "Sprawy dla reportera". "Wymiotowałam"

Więcej o: