Tomasz Kammel chciałby poprowadzić "Dzień dobry TVN". Ma już opracowany plan

Tomasz Kammel udzielił zaskakującego wywiadu dla Telewizji Polskiej. Zdradził w nim, że chętnie poprowadziłby "Dzień dobry TVN" w konkurencyjnej stacji. Jest jednak małe "ale".

Tomasz Kammel od lat związany jest z Telewizją Polską i jak do tej pory nic nie wskazywało na to, że chciałby tę współpracę zakończyć. Podczas jednego z najnowszych wywiadów dziennikarz zdradził, że widziałby siebie emitowanym w TVN programie śniadaniowym. Ma interesującą propozycję.

Zobacz wideo Izabela Janachowska komentuje transfer Małgorzaty Rozenek do "Dzień dobry TVN"

Tomasz Kammel Tomasz Kammel dostał nowy program w TVP. Współprowadzącym kolega ze stacji

Tomasz Kammel rozważa przejście do "Dzień dobry TVN". Dziennikarz wystąpi w konkurencyjnej stacji pod pewnym warunkiem

W podcaście "Bądźmy Razem" prowadzonym przez Idę Nowakowską i Aleksandra Sikorę.gościem był Tomasz Kammel. Dziennikarz został zapytany o to, jakie nowe święto okolicznościowe ustanowiłby w Polsce. "Święto Wymiany Telewizyjnej" - rzucił Kammel. Dziennikarz rozwinął swoją wypowiedź i wyjaśnił, że, jego zdaniem, dobrym rozwiązaniem byłoby zapoczątkowanie nowej akcji charytatywnej.

Czyli dla dobrej zabawy Prokop z Wellman przychodziliby do TVP, a Kammel z Krzan szliby do TVN. (...) Żeby wszyscy w imię jakiejś słusznej, charytatywnej inicjatywy się pomieszali ze sobą. Żeby wysłać taki sygnał, że takiego dnia wszystko jest możliwe - powiedział.

W dalszej części wywiadu dziennikarz wspomniał także o sporze z Kubą Wojewódzkim i zaznaczył, jak bardzo podzielone jest polskie społeczeństwo.

Jestem zdania, że my byśmy się mogli pięknie nie zgadzać ze sobą. I możemy koegzystować, nie zgadzając się, ale żyjąc w jednym kraju, w jednej sytuacji. (...) Mam dosyć tej polaryzacji! Gdzieś trzeba w tym wszystkim znaleźć jakichś konsensus. Nazywajmy rzeczy po imieniu, mówmy, co nam się nie podoba - dodał.

Jak widać, Tomasz Kammel preferuje pokojowe rozwiązania i ma ogromny szacunek do osób z innymi poglądami. Jego wizyta w "Dzień dobry TVN" z pewnością byłaby ogromną sensacją.

Tomasz Kammel, Marcin Prokop Prokop zmiażdżył Kammela, a on się cieszy. Tak mu odpowiedział

Więcej o: