Katarzyna Warnke usunęła tatuaż, symbol miłości jej i Piotra Stramowskiego. Aktor zareagował

Związek Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke to już przeszłość. Jakie relacje łączą ich obecnie? Aktor odpowiedział.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w nocy z 11 na 12 października 2022 roku opublikowali oświadczenie, w którym poinformowali o zakończeniu związku. Kilka godzin wcześniej przebywali na jednej imprezie, a po ich posępnych minach można było zauważyć, że coś jest na rzeczy. Uwagę zwrócił fakt, że wcześniej chętnie razem pozowali na ściankach. Podczas Party Fashion Night było inaczej, a aktorska para robiła wszystko, by na siebie nie wpaść. Obecnie szykują się do rozwodu, ale zgodnie dzielą się opieką nad Helenką. Aktor spotyka się z Natalią Krakowską, która również ma dziecko. Niedawno wyznał jakie nastroje panują między nim a byłą partnerką.

Zobacz wideo Katarzyna Warnke: Moja córka wychowuje się w dziwnej rodzince

Piotr Stramowski mówi o relacji między nim a Kasią Warnke 

Po rozstaniu aktorka postanowiła przerobić tatuaż, który zrobiła razem z mężem. Był to symbol ich miłości. Z kółka zrobił się wąż. W rozmowie z Jastrząb Post aktor wyznał, czy go to dotknęło.

Kasia sobie zrobiła tatuaż. Jest bardzo ładny. Miała taką potrzebę i super, jak tak czuła. Być może ja też sobie jakiś zrobię. Mam wrażenie, że to jest taki cień, pozostałość pomiędzy nami. I tyle. Można sobie to zmienić.

W dalszej części rozmowy Stramowski opowiedział, jak dogaduje się z byłą partnerką.

My mamy super relację z Kaśką. Mam wrażenie, że ta relacja jest lepsza niż była wcześniej, co jest ciekawe. Tym bardziej jesteśmy z tego powodu zadowoleni. Jak ktoś chce sobie zmienić, ten tatuaż, to on już spełnił swoje zadanie. To było kiedyś, to się wydarzyło. Mamy z tego wspomnienia, więc można to zmieniać.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski podczas premiery filmu 'Po prostu przyjaźń' w Multikinie Złote Tarasy w WarszawiePiotr Stramowski otworzył się na temat rozstania z Warnke. Nie poszło o zdradę

To godne podziwu, że była para umie się dogadać po rozstaniu, zwłaszcza dla dobra córki. 

Więcej o: