Orły 2023. Sonia Bohosiewicz o krok od wpadki. Nie mogła zapanować nad niesforną kreacją

Sonia Bohosiewicz przybyła na galę Orłów 2023 w eleganckim garniturze. Aktorka podczas pozowania do zdjęć fotografom miała spory problem. Po kilkusekundowej szarpaninie znalazła sposób na kłopotliwy strój.

6 marca odbyła się 25. gala wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły 2023. Galę po raz kolejny poprowadził Maciej Stuhr. Aktor w trakcie ceremonii odniósł się m.in. do skandalu z udziałem ojca. Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd, wśród nich Sonia Bohosiewicz, która miała spore kłopoty z kreacją. Aktorka była o krok od wpadki.

Zobacz wideo Sonia Bohosiewcz oburzona zdjęciami paparazzo pokazuje, jak naprawdę wygląda jej brzuch

Orły 2023. Sonia Bohosiewicz o krok od wpadki. Nie mogła zapanować nad niesforną kreacją

Sonia Bohosiewicz miała ważny powód, aby pojawić się na gali Orłów 2023. Film, w którym zagrała, "Inni ludzie", był nominowany aż w sześciu kategoriach. Na czerwonym dywanie pojawiła się z klasyczną pikowaną torebką Chanel. Miała na sobie czarny garnitur, pod który założyła rozpiętą do pępka lejącą się koszulę w barwne wzory. I tu pojawił się problem. W trakcie pozowania do zdjęć bluzka całkowicie wymknęła się spod kontroli, eksponując biust aktorki. Zakłopotana Bohosiewicz próbowała nieporadnie zapanować nad wymykającym się materiałem, aż w końcu zrezygnowana pozapinała marynarkę, tym samym całkowicie deformując kreację.

Sonia BohosiewiczSonia Bohosiewicz fot. kapif.pl

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Kto zgarnął statuetki na Orłach 2023? Nie było zaskoczeń. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Co działo się na czerwonym dywanie podczas Orłów 2023? Dawid Ogrodnik czule obejmował nową partnerkę, a jego była na gali pojawiła się sama. Więcej przeczytasz TUTAJ. Maja Ostaszewska wyeksponowała nagie biodro, a Magdalena Cielecka wyglądała jak bogini. Zdjęcia zobaczysz TUTAJ

 

Zobacz też: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Afera już po pierwszym odcinku. Widzowie wściekli. "Macie nas za idiotów"

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.