Magda Gessler kończy karierę w TVN? Marzy jej się powrót do korzeni. "Odpowiedni moment na taki czas"

Magda Gessler wraz z programem "Kuchenne rewolucje" przemierza całą Polskę, by pomóc lokalom w potrzebie. Być może restauratorce przestaje to już wystarczać. W jednym z wywiadów wyznała, że chciałaby na dłużej zagościć we własnych restauracjach.

Magda Gessler jest niekwestionowaną ikoną polskiej gastronomii. Restauratorka prowadzi wiele własnych lokali, jak i pomaga innym przedsiębiorcom. Program "Kuchenne rewolucje" jest emitowany na antenie TVN od 2010 roku i doczekał się już 26. sezonów. Ostatnio pojawiły się słuchy, że Magda Gessler może chcieć porzucić telewizyjną karierę na rzecz własnych biznesów. W jednej z najnowszych rozmów restauratorka dała to wyraźnie do zrozumienia. 

Zobacz wideo Magda Gessler zachwycona manierami wnuczki: Elegancka Nena

Magda GesslerMagda Gessler pozbyła się doczepów i zmyła makijaż. "Wygląda pani tak świeżo"

Magda Gessler chce znów prowadzić restauracje. Co z karierą telewizyjną? 

Magda Gessler dla widzów jest kontrowersyjną postacią. Jedni ją uwielbiają, z kolei drudzy nie darzą restauratorki sympatią. Mimo wszystko "Kuchenne rewolucje" wciąż cieszą się ogromną popularnością i zainteresowaniem. Gwiazda programu nieustannie podkreśla, że czerpie sporą inspirację z historii bohaterów, a ich losy są jej bliskie. Trudno się dziwić, w końcu razem z nimi przeżywa zarówno trudne, jak i radosne chwile. Ostatnio w programie "Co za tydzień" Magda Gessler chętnie pochwaliła się sukcesem.

Z czteroosobowej rodziny może w ciągu roku powstać rodzina z dochodami, które pozwalają jej na życie prawie że "high life". Z 600 zł mają nagle 18 tys. zł obrotów dziennie. To się powtarza miasteczko w miasteczko - stwierdziła Gessler.

Wszystko wskazuje na to, że patrząc na sukcesy właścicieli restauracji, Magdzie Gessler zamarzył się powrót do korzeni. Restauratorka zdradziła, że chciałaby osobiście prowadzić własne restauracje.

Teraz ja zwariowałam na punkcie kuchni i sama miałabym ochotę prowadzić restaurację. Osobiście. Czasami zastanawiam się, czy to jest odpowiedni moment na taki czas - wyznała Gessler.

'Kuchenne rewolucje'"Kuchenne rewolucje". Awantura w programie. Magda Gessler usłyszała: No to spier***aj

Przypominamy, że Magda Gessler jest właścicielką czterech warszawskich restauracji: "U Fukiera", "Ale Gloria", "Polka" i "Zielnik" oraz cukierni "Słodki-Słony". Z powodu telewizyjnych zobowiązań restauratorka oddała zarządzanie lokalami w zaufane ręce. Jak myślicie, Magda Gessler faktycznie zdecyduje się na powrót do prowadzenia restauracji i zakończenie kariery medialnej w stacji TVN?

Zobacz też: Czy to lokal przed "Kuchennymi rewolucjami"? Nie. To restauracja Magdy Gessler [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: