Lara Gessler dodała mało przemyślany wpis. Teraz przeprasza. "Chwilowo mi chyba rozum odjęło"

Kilka dni temu na Instagramie Lara Gessler opublikowała relację, na której pozuje w samej bieliźnie. Zdjęcie podpisała w specyficzny sposób. Teraz się tłumaczy.

Lara Gessler jest bardzo aktywna na Instagramie. Należy do nielicznego grona influencerek, które decydują się pokazywać życie, takim, jakie jest. Stąd na jej profilu można znaleźć wiele codziennych, niefiltrowanych kadrów. 3 marca Lara Gessler opublikowała na InstaStories zdjęcie w samej bieliźnie. Dzień później postanowiła się wytłumaczyć. Do fotografii córka Magdy Gessler dołączyła bowiem dość niefortunny opis.

Zobacz wideo Szalone tańce Magdy i Lary Gessler

Lara Gessler przeprasza za słowa o bieliźnie "antygwałtowej". Zrozumiała błąd

Cukierniczka w połowie września 2022 roku została matką chłopca Bernarda. To drugie dziecko Gessler i jej męża Piotra Szeląga. W październiku 2020 roku powitali na świecie córkę Nenę. Córka Magdy Gessler szybko powróciła do formy sprzed ciąży. W zorganizowanym Q&A mówiła, że to zasługa genów, karmienia piersią, a także regularnej już od lat aktywności fizycznej. Na początku marca Gessler zapozowała przed lustrem w cielistej bieliźnie. Cukierniczka miała na sobie miękki biustonosz bez fiszbin i bezszwowe majtki. Do fotografii dodała opis - "Dziś antygwałtowa bielizna, wkładki laktacyjne i inne takie, takie". Już następnego dnia mocno się zreflektowała.

Dziewczyny i chłopaki, wczoraj wrzuciłam tu foto i nazwałam swoją bieliznę "antygwałtową". Zupełnie głupie i lekkomyślne to było z mojej strony. Nie jest to temat do banalizowania. Przepraszam, bo chyba chwilowo rozum mi chyba odjęło - napisała na InstaStories.

Lara GesslerLara Gessler Fot. @lara_gessler

Dobrze, że Lara Gessler szybko zrozumiała, jak krzywdzące mogły okazać się jej słowa. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.