"Magia nagości". Wyrzucił ją przez doczepy. Zdjęła je na wizji

Matthew poszedł do "Magii nagości", żeby znaleźć idealną partnerkę na randkę. Celestiene od razu wpadła mu w oku. Niespodziewanie wyrzucił ją z programu. Wszystko przez doczepy.

"Magia nagości" to program, w którym single wybierają partnerów na randkę. Kontrowersyjny jest jednak proces eliminacji. Uczestnicy oceniają się bowiem na podstawie nagich ciał. Tym razem wybierającym w odcinku brytyjskiego formatu show był 27-letni Matthew. Sprzedawca telefonów komórkowych liczył, że w programie pozna idealną partnerkę na randkę. Jego decyzja była zaskoczeniem dla prowadzącej. 

Zobacz wideo Maryla Rodowicz o swoich sposobach na kokietowanie i o tym, czy chodzi na randki

Matthew odrzucił uczestniczkę przez doczepy. Potem żałował swojej decyzji 

Matthew zanim zobaczył uczestniczki, twierdził, że szuka dziewczyny zabawnej, która chciałaby przeżywać z nim wspólne przygody. Wyjawił, że zdecydował się na "Magię nagości", żeby zobaczyć prawdziwe oblicze kobiet. Już na początku odcinka Brytyjczyk stwierdził, że jego wzrok przyciąga dziewczyna w niebieskim boksie, ponieważ przybrała słodką pozę i jest pewna siebie. Stwierdził także, że ma ładne pośladki. 

Nie poradzę sobie z doczepionymi włosami - stwierdził Matthew.

'Magia nagości' screen'Magia nagości' screen Fot. Player.pl

Prowadząca program była prawdziwie zaskoczona decyzją Matthew. Dodała, że przecież Celestine mogła ściągnąć doczepiane włosy. W rozmowie po programie uczestniczka przyznała, że przedłużenia wcale nie były jej potrzebne i pokazała swoje prawdziwe włosy. 

Szkoda. Wykończyły mnie przedłużenia. Facetom podobają się kobiety z długimi włosami, dlatego je zrobiłam. Najgorsze, że wcale tego nie potrzebowałam - powiedziała Celestiene.

'Magia nagości''Magia nagości' Fot. Player.pl screen

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Matthew ostatecznie żałował, że odrzucił Celestiene. Najwidoczniej zadziałał pod wpływem impulsu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.