Marzena Rogalska drugi raz żegna się z "Miastem kobiet". Nie kryje żalu. "Trudne to"

Program TVN Style "Miasto kobiet" zostanie zdjęty z anteny. Marzena Rogalska odniosła się do tej decyzji na Instagramie.

"Miasto kobiet" ponownie znika z ramówki TVN Style. Program był nadawany od początku istnienia stacji w 2004 do 2015 roku i ponownie w latach 2021-2022. W najnowszym sezonie prowadzącymi zostały Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Ane Piżl. Do informacji o zdjęciu talk-show z anteny odniosła się już córka byłego prezydenta. Teraz głos zabrała Marzena Rogalska.

Zobacz wideo Marzena Rogalska o "PnŚ". Kammel się do niej nie odzywa

"Miasto kobiet" znika z anteny. Marzena Rogalska komentuje

Dziennikarka na Instagramie skomentowała zdjęcie "Miasta kobiet" z ramówki. Rogalska nie ukrywa, że talk-show był ważną częścią jej życia.

Zacznę od tego, że chciałam się zestarzeć w "Mieście kobiet". Z całą pewnością to jeden z najważniejszych dla mnie programów, który dawał mi ogromne poczucie sensu. Wielokrotnie wspominałam też, że gdyby nie "Miasto kobiet" nie zaczęłabym pisać książek.

Zaznaczyła, że bardzo jest jej przykro, tym bardziej że żegna się z programem po raz drugi. 

Ale życie i praca w tym zawodzie nauczyły mnie, że nie można się do niczego przywiązywać. Czwartego sezonu "Miasta kobiet" nie będzie. Tak się składa, że ja ten program żegnam po raz drugi. Trudne to i niepozbawione smutku, chociaż wiem, że będą nowe telewizyjne projekty.

Wiadomo jednak, że Rogalska dostała już propozycje udziału w innym formacie.

Niedługo zaproszę was również do kolejnego miejsca, w którym będę się z wami spotykać w istotnej dla nas, kobiet, sprawie i które stworzyłam z kimś, kogo na pewno pokochacie.

Na koniec podziękowała współprowadzącym. Pełen wpis dziennikarki przeczytacie poniżej.

 

W "Mieście kobiet" mogliśmy oglądać rozmowy z wieloma znanymi osobami. Marcin Hakiel udzielił pierwszego wywiadu po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Magdalena Stępień opowiedziała o stracie syna, a Katarzyna Sokołowska otworzyła się na temat późnego macierzyństwa i nieprzychylnych komentarzy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.