"Azja Express". Adam Zdrójkowski o relacji z ojcem. Nie byli ze sobą szczególnie blisko

Adam Zdrójkowski w podróż po Azji zabrał swojego ojca, Dariusza. Program "Azja Express" dał im szansę ponownie się do siebie zbliżyć. Jak wspominają to doświadczenie?

Już 4 marca na antenę TVN wraca lubiany przez widzów program "Azja Express". W trzeciej edycji zobaczymy zmagania ośmiu par celebrytów, którzy tym razem będą przemierzać Turcję, Gruzję i Uzbekistan. Adam Zdrójkowski w wyzwaniu wziął udział z ojcem Dariuszem. Jak się okazuje, Zdrójkowski senior ma już za sobą telewizyjne doświadczenia. W jednym z wywiadów ojciec aktora przyznał, nad czym aktor musi jeszcze popracować  

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski i jego sprawy sercowe. Tata wskazuje cechy potencjalnej synowej

"Azja Express ". Dariusz Zdrójkowski o relacji z synem: jestem dumny, bo kopułkę ma nadal w porządku

Przed premierą nowego sezonu "Azja Express" uczestnicy udzielili licznych wywiadów mediom. Dariusz Zdrójkowski w rozmowie z Fakt.pl opowiedział o tym, jak program wypłynął na jego relację z synem. Dodał też, nad czym Adam powinien pracować. 

Jestem dumny, bo kopułkę ma nadal w porządku. Nic mu się tam nie miesza oprócz charakteru, który powinien poprawić, ale będzie to szlifował z czasem - powiedział Dariusz.

Dariusz Zdrójkowski przyznał, że program "Azja Epxress" bardzo ich do siebie zbliżył. 

Nauczyliśmy się siebie na nowo. Chyba nie mieliśmy relacji w takim wieku. Ja już nie powiem, ile mam lat, ale Adam dorośleje. Ostatnie nasze spotkania były szczenięce - wyznał Ojciec Adama.

Adam podkreślił, że przez ostatnie lata z powodu natłoku zajęć i innych miejsc zamieszkania ich kontakt osłabł, ale program dał im możliwość nadrobienia straconego czasu. 

Tata od trzech lat też nie mieszka w Warszawie, więc te nasze spotkania są rzadsze. Każdemu z nas życie się zmieniło przez ostatnie lata, tak że uczenie się siebie na nowo było ważne. Jednak to nie jest tak, że zacząłem bardziej go kochać, bo byłoby nieprawdziwe, bo kocham swojego ojca - podsumował Adam.

Jak się okazuje "Azja Express" to nie pierwsza przygoda Dariusza Zdrójkowskiego z telewizją. Mężczyzna pojawił się u boku syna w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a w 2003 roku, kiedy Adam i jego brat bliźniak byli mali, całą rodziną wzięli udział w programie "Chwila prawdy". 

Adam Zdrójkowski z ojcem DariuszemAdam Zdrójkowski z ojcem Dariuszem fot. kapif.pl

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

 
 

Kogo jeszcze zobaczymy w programie "Azja Express"? W trzeciej edycji wzięli udział także Czesław Mozil z żoną Dorotą Mozil, Krystian Pesta z siostrą Oliwią Pestą, Wojciech "Łozo" Łozowski z kolegą Bartoszem Kochankiem, Reni Jusis z przyjacielem Remigiuszem Dorawą, Katarzyna Gąsienica z mężem Andrzejem Gąsienicą, Paulina Krupińska z przyjaciółką Izabelą Połeć i znani z YouTube Andziaks i Luka.

Będziecie oglądać trzeci sezon programu "Azja Express"?

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Mocne zarzuty od eks partnerki Tomasza. "Dzieci nie będą waszymi zabawkami". Justyna zareagowała

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.