Lara Gessler w "antygwałtowej" bieliźnie. Pokazała brzuch po dwóch ciążach

Rodzina Lary Gessler niedawno się powiększyła. Kilka miesięcy po ciąży restauratorka zachwyca figurą. Zapozowała w bieliźnie. Ma do siebie dystans.

Lara Gessler to córka wybitnej restauratorki Magdy Gessler. Sama także świetnie radzi sobie w branży gastronomicznej. Prywatnie jest żoną Piotra Szeląga. Pierwszy ślub para wzięła 10 października 2020 roku, kiedy Lara była w zaawansowanej ciąży. Ponad tydzień później powitali na świecie córkę Nenę. 9 grudnia 2021 małżeństwo po raz drugi stanęło na ślubnym kobiercu. Tym razem zorganizowali huczną imprezę dla rodziny i przyjaciół w Zakopanem. W marcu 2022 roku przy okazji urodzin męża Lara opublikowała wzruszające wideo i poinformowała o kolejnej ciąży. Na filmie Piotr Szeląg trzymał na rękach córkę i nagle pojawiła się celebrytka w niebieskiej sukience, trzymając się za zaokrąglony brzuch. 12 września 2022 roku Lara Gessler powitała na świecie upragnionego syna Bernarda. Pół roku po porodzie zachwyca figurą.

Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki

Lara Gessler z dystansem pozuje w bieliźnie. Zachwyca pół roku po drugim porodzie 

Cukierniczka już dwa tygodnie po porodzie pokazała, jak wygląda jej brzuch. Namawiała wtedy kobiety do odwiedzenia fizjoterapeutki uroginekologicznej. W styczniu na zorganizowanym przez gwiazdę "Q&A" padło pytanie o powrót do formy po ciąży. Pokazując już płaski brzuch, wyjaśniła, że to zasługa genów i karmienia piersią. Pół roku po porodzie Lara Gessler znowu pochwaliła się nienaganną sylwetką. Tym razem zapozowała w cielistej, bezszwowej bieliźnie, którą zabawnie nazwała "antygwałową".

Dziś antygwałtowa bielizna, wkładki laktacyjne i inne takie takie - napisała na InstaStories.

Lara GesslerLara Gessler Fot. @lara_gessler

Trzeba przyznać, że cukierniczka prezentuje się znakomicie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.