Pierwsza żona Józefa Wojciechowskiego była modelką. Od czasu związku z miliarderem bardzo się zmieniła. Spełnia się w roli matki

Józef Wojciechowski zanim związał się z Patrycją Tuchlińską, miał żonę. Jego serce skradła modelka. Wiadomo, kim jest.

Józef Wojciechowski od kilku lat prowadzi szczęśliwe życie u boku 50 lat młodszej Patrycji Tuchlińskiej, z którą doczekał się syna. Biznesmen ma jednak za sobą małżeństwo z modelką. Jego pierwszą żoną była Laura Michnowicz. Sprawdziliśmy, czym się zajmuje dawna miłość przedsiębiorcy. 

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Pierwsza żona Józefa Wojciechowskiego była modelką

Laura Michnowicz, zanim poznała Józefa Wojciechowskiego była modelką, która miała na koncie wiele sukcesów w konkursach Miss. Jako małżonka miliardera chętnie pojawiała się na ściankach, zwracając na siebie uwagę mocnym makijażem, wyraźną opalenizną i tlenionymi włosami. Później ich związek zaczął przechodzić kryzys, a ona zrezygnowała z show-biznesu. Od tego czasu bardzo się zmieniła.

Zote Kaczki 2012Zote Kaczki 2012 kkatny / KTNY KAROL/KAPiF.pl

Laura Michnowicz założyła rodzinę

Po rozstaniu z Józefem Wojciechowskim modelka sporadycznie wrzucała posty na Instagrama. Chwaliła się relacjami z podróży po świecie, a także z treningów. Widać, że pokochała tego typu formy spędzania wolnego czasu. Oprócz tego udziela się w inicjatywach mających na celu wspieranie młodych kobiet i chętnie uczestniczy w kongresach organizowanych przez fundacje.

 

Prywatnie Laura Michnowicz jest mamą trójki dzieci - dwóch synów, którzy uwielbiają piłkę nożną oraz małej córeczki. Od czasu do czasu na jej Instagramie pojawiają się wspólne kadry, jednak widać, że mimo wszystko stara się chronić prywatności pociech. Na próżno jednak szukać zdjęć z jej partnerem, który nigdy nie zagościł na profilu modelki.

 

Więcej zdjęć Laury Michnowicz znajdziesz w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.